Domantas Sabonis pralaimėjusiųjų gretose per 39 min. pelnė 20 taškų (7/10 dvit., 6/11 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir dukart pažeidė taisykles. Lietuvis buvo rezultatyviausias svečių gretose.

Legendinėje „Madison Square Garden“ arenoje svečiai sužaidė prastą pirmo kėlinio pabaigą, paskutines ketvirčio 4 min. pralaimėjo 5:17 ir prieš antrą kėlinį turėjo dviženklį deficitą (22:36). Šeimininkai kontroliavo sitauciją ant parketo ir po pirmosios rungtynių pusės pirmavo 66:50.

Po pertraukos „Kings“ sumažino skirtumą iki 11-os taškų, tačiau Niujorko komanda gana greitai padidino savo pranašumą, kuris vienu metu siekė 21 tašką (93:72).

Lemiamame kėlinyje šeimininkai išsaugojo dviženklį pranašumą ir lygoje iškovojo 14-ą pergalę.

„Kings“ (14/11) Vakarų konferencijoje užima 5-ą vietą, „Knicks“ (14/13) Rytuose – 8-a.

Kitas rungtynes „Kings“ žais antradienį naktį Filadelfijoje.

„Knicks“: RJ Barrettas ir Julius Randle'as po 27, Jalenas Brunsonas 18, Mitchellas Robinsonas ir Immanuelis Quickley po 12 taškų.

„Kings“: Domantas Sabonis 20, Keeganas Murray 18, Kevinas Huerteris 17, Harrisonas Barnesas 15, Malikas Monkas 12 taškų.