NBA Vakarų konferencijoje „Pelicans“ jau stumdosi su pirmąją vietą užimančia Finikso „Suns“ komanda.

Pusantro kėlinio svečiai mėgino diktuoti savo sąlygas aikštėje, tačiau tuomet iniciatyvą perėmę aikštės šeimininkai išlaikė ją iki dvikovos pabaigos.

Trečiame kėlinyje skirtumas tarp komandų siekė 16 taškų, vis dėlto svečiai pabaigoje sugebėjo priartėti ir atkurti intrigą. „Pelicans“ išsaugojo pergalę savo rankose ir triumfavo 100:96.

J. Valančiūnas per 29 min. pelnė 14 taškų (7/14 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir triskart prasižengė.

Rezultatyviausiai „Pelicans“ ekipoje žaidė Zionas Williamsonas. Jo sąskaitoje 29 taškai, 10 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Pelicans“: Zionas Williamsonas 29 (10 atk.k.), Trey Murphy III 20, Naji Marshallas 17, Jonas Valančiūnas 14 (12 atk.k.), CJ McCollumas 8.

Pistons“: Saddiqas Bey 25, Killianas Hayesas 17, Alecas Burksas 14, Jadenas Ivey ir Jalenas Durenas (13 atk.k.) po 12, Isaiah Stewartas 10, Bojanas Bogdanovičius 5.