„Pelikanai“ iškovojo 3-ią pergalę iš eilės (ir 8-ą per paskutines 10 rungtynių), o „Spurs“ ekipai tai buvo jau 10-as pralaimėjimas iš eilės. Tiesa, nesėkmingai šį sezoną rungtyniaujantys San Antonijaus krepšininkai beveik tris kėlinius atkakliai grūmėsi su varžovais ir trečiame kėlinyje sužaidus 8 minutes dar pirmavo 67:63.

Tačiau tada „Pelicans“ puolėjas Z. Williamsonas pelnė 9 taškus iš eilės, o jo vedami „Pelikanai“ paskutinę kėlinio atkarpą laimėjo 18:4 ir po trijų kėlinių pirmavo 81:71. Paskutinį rungtynių kėlinį dviem rezultatyviomis atakomis pradėjo J. Valančiūnas, 5 taškus pelnė Naji Marshalas, tad sužaidus vos 2 minutes svečiai iš Naujojo Orleano pirmavo 90:74 – ir pergalės iš savo rankų nepaleido.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo aukštaūgiai – Z. Williamsonas ir J. Valančiūnas. 22-ejų Williamsonas per 34 minutes pelnė 30 taškų, atkovojo 15 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

30-metis J. Valančiūnas aikštėje praleido 26 minutes, įmetė 21 tašką (7/9 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną varžovų metimą ir kartą prasižengė.

„Pirmoje rungtynių dalyje „Spurs“ tikrai žaidė gerą krepšinį, mums tikrai nebuvo lengva, teko labai rimtai kautis. Bet mes laikėmės savo žaidimo plano ir galiausiai iškovojome pergalę. Tai ir yra svarbiausia“, – po rungtynių kalbėjo J. Valančiūnas, kurio interviu paįvairino kelis kartus į kadrą įsiveržę komandos draugai.

„Pelicans“ komandai vis dar padėti negalėjo Brandonas Ingramas, tačiau į aikštę grįžo CJ McCollumas. Tiesa, šį sezoną per rungtynes vidutiniškai beveik po 19 taškų renkantis 31-erių krepšininkas nežibėjo ir per 32 minutes realizavo tik 2 metimus iš 11 ir pelnė vos 5 taškus. Vis dėlto, „Pelicans“ ekipai toks snaiperio pasirodymas laimėti nesutrukdė.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 30 (15 atk. kam., 8 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 21 (11 atk.kam.), Trey Murphy III 17, Jose Alvarado ir Naji Marshalas – po 15 taškų.

„Spurs“: Devinas Vassellas 25, Keldonas Johnsonas 15, Charlesas Bassey 11 (9 atk. kam.).

NBA Vakarų konferencijoje į trečią vietą pakilusi Naujojo Orleano komanda kitas rungtynes žais pirmadienį su antrą poziciją konferencijoje užimančia Denverio „Nuggets“ (14/8).