Jono Valančiūno atstovaujama ekipa namie 124:110 (32:28, 26:25, 37:25, 29:32) pranoko svečius iš Čikagos, o prie pergalės svariai prisidėjo jai atstovaujantis lietuvis.

Vidurio puolėjas po blankaus pasirodymo prieš Memfio „Grizzlies“ trečiadienį vakare per 27 min. pelnė 22 taškus (6/10dvit., 2/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 7-is kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, bet padarė 3 klaidas.

Po dviejų kėlinių šeimininkų pranašumas siekė penkis taškus (58:53). Po pertraukos „Pelicans“ spurtavo 13:4, atitrūko dviženkle persvara (71:57), o prieš lemiamą kėlinį turėjo 17-os taškų atsargą (95:78).

Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai užtikrintai kontroliavo situaciją ant parketo ir iškovojo pergalę 124:110.

Po dvikovos spaudos konferencijoje J. Valančiūnas sulaukė klausimo, ar pasveikins komandos draugą Trey Murphy, kuris karjeroje pasiekė pirmą dvigubą dublį – 19 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Lietuvis prajuokino žurnalistus atšaudamas: „Ne, nes jis pavogė mano atkovotų kamuolių statistiką“.

„Jis labai patobulėjo. Trey sunkiai dirba, nuolat sporto salėje, talentingas, kuklus. Jis geras komandos draugas, kartu eina su manimi vakarienės“, – surimtėjęs apie komandos draugą atsiliepė J. Valančiūnas.

Tuo metu T. Murphy buvo paklaustas, ar nesigaili apvogęs J. Valančiūną. „Visiškai ne, ir toliau aš jį apvogsiu“, – žadėjo T. Murphy.

Po pergalės „Pelicans“ Vakarų konferencijoje pakilo į 5-ą vietą (9 pergalės/ 6 nesėkmės).

„Pelicans“: CJ McCollumas 23, Jonas Valančiūnas 22, Trey Murphy III 19 (10 atkov. k.), Brandonas Ingramas 16, Jose Alvarado 13, Herbertas Jonesas 10 taškų.