„Warriors“ puikiai pradėjo rungtynes ir greitai įgijo dviženklę persvarą, tačiau „Kings“ perėmė iniciatyvą ir nuo antrojo kėlinio dominavo rungtynėse iki pat pabaigos.

Aikštės šeimininkai tritaškiai sugebėjo priartėti ir atkurti intrigą, o rezultatą išlygino ir „Warriors“ naudai tritaškiu persvėrė (110:107) S. Curry.

Paskutinės minutės dramoje S. Curry dviem baudų metimais atitolino aikštės šeimininkus per vieną tolimą šūvį – 116:113, o paskutinę minutę pratęsimą išplėšti galėjęs Kevino Huerterio tritaškis tikslo nepasiekė.

D. Sabonis per 33 min. pelnė 19 taškų (6/13 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 7/8 baudos), atkovojo 14 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Rezultatyviausiai svečių ekipoje žaidė 28 taškus pelnęs De'Aaronas Foxas ir 34 taškus surinkęs Malikas Monkas.

Domantas Sabonis prieš "Warriors". Statistika

Čempionų titulą ginančioje komandoje nesulaikomas buvo S. Curry, kuris per 37 min. pelnė 47 taškus (10/12 dvitaškiai, 7/12 tritaškiai, 6/7 baudos). Jis taip pat atkovojo 8 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

25 taškus ir 10 atkovotų kamuolių pridėjo Andrew Wigginsas, 16 – Clay Thompsonas.

Lygoje nebeliko nepralaimėjusių komandų. Pirmą pralaimėjimą pirmadienį patyrė Milvokio „Bucks“ (9-1), kuri išvykoje triuškinamai 98:117 nusileido Atlantos „Hawks“ (7-3) ekipai.

Svečiams Giannis Antetkounmpo pelnė 25 taškus, o nugalėtojams Dejounte Murray ir AJ Griffinas surinko atitinkamai 25 ir 24 taškus.