Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Mylesas Turneris, kuris per 37 min. pelnė 37 taškus ir atkovojo 12 kamuolių. Dėl kelio skausmų sezono startą praleidęs puolėjas per paskutines 5 rungtynes vidutiniškai rinko tik po 13,8 taško.

20 taškų ir 13 rezultatyvių perdavimų pridėjo Tyrese'as Haliburtonas, 20 – Buddy Hieldas, 15 – Jalenas Smithas

„Pacers“ pergalės ruporu tapo taiklūs tritaškiai metimai – jų aikštės šeimininkai pataikė net 22 („Pelicans“ – 14).

„Pacers“ mėgino pabėgti jau rungtynių pradžioje, tačiau svečiai po pirmo kėlinio lipo ant kulnų (32:30). Tuomet prasidėjo tritaškių varžytuvės, įpusėjus dvikovai Indianapolio komanda pirmavo nežymiai – 58:55.

Po pertraukos aikštės šeimininkai įsibėgėjo ir susikrovė 18 taškų persvarą. To visiškai užteko pergalei savo rankose išlaikyti.

J. Valančiūnas svečiams per 22 min. pelnė 14 taškų (7/9 dvitaškiai), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir triskart prasižengė.

Rezultatyviausiai žaidė 29 taškus pelnęs Brandonas Ingramas ir 26 taškus surinkęs Zionas Williamsonas.

Pirmą kartą dvejas rungtynes iš eilės pralaimėję „Pelicans“ krepšininkai toliau vyks į Čikagą, kur ketvirtadienį susigrums su „Bulls“.