Antras rungtynes per dvi dienas žaidę „Pelikanai“ įpusėjus ketvirtam kėliniui atsiliko 90:103. Tačiau po to kelių minučių atkarpą svečiai iš Naujojo Orleano laimėjo 17:2 ir likus žaisti 1 min. 47 sek. po Ziono Williamsono dėjimo netgi išsiveržė į priekį – 107:105.

Deja, išsaugoti pranašumo „Pelicans“ krepšininkams nepavyko. Ketvirtame kėlinyje likus 4,8 sek. šeimininkų ekipos žaidėjas Dejounte Murray dvitaškiu rezultatą išlygino (109:109), o paskutinis „Pelicans“ atakų lyderio Brandono Ingramo metimas tikslo nepasiekė.

Per papildomas 5 minutes šiek tiek geriau sekėsi „Hawks“ krepšininkams. Jie pelnė pirmus 4 taškus, o sužaidus 3 minutes po vidurio puolėjo Clinto Capelos dėjimo pirmavo 117:111. Paskutinėmis pratęsimo sekundėmis „Pelikanams“ pavyko sumažinti atsilikimą iki 3 taškų (121:124), bet šeimininkai progos išsigelbėti svečiams iš Naujojo Orleano nesuteikė.

J. Valančiūnas per 26 minutes pelnė 13 taškų (5/12 dvitaškiai, 3/4 baudų) ir atkovojo 17 kamuolių. Ketvirtą dvigubą dublį šį sezoną surinkęs 30-metis lietuvis taip pat blokavo metimą, perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Rezultatyviausiai „Pelicans“ gretose žaidė po 29 taškus surinkę Zionas Williamsonas ir C.J. McCollumas.

„Hawks“ ekipoje pasižymėjo 34 taškus pelnęs Trae Youngas. 24-erių įžaidėjas taip pat atliko ir 10 rezultatyvių perdavimų. Universaliu žaidimu išsiskyrė D. Murray. Jis ne tik įmetė 22 taškus, bet ir atkovojo 10 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas (8 atk. kam., 4 rez. perd.) ir C.J. McCollumas (10 atk. kam.) – po 29, Herbertas Jonesas 19 (9 atk. kam.), Brandonas Ingramas 16 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 13 (17 atk. kam.).

„Hawks“: Trae Youngas 34 (10 rez. perd.), Dejounte Murray 22 (10 atk. kam., 11 rez. perd.), Clintas Capela 21 (19 atk. kam.), De'Andre Hunteris 15, Jalenas Johnsonas 11.