Svariai prie pergalės prisidėjo universaliai žaidęs Domantas Sabonis, o ryškiausiu susitikimo akcentu tapo „Kings“ įžaidėjo De'Aarono Foxo tolimas metimas paskutinėmis pratęsimo sekundėmis.

Tiesa, pirmoje rungtynių dalyje apie pratęsimą minčių nekilo, nes šeimininkų šešėlyje buvę „Kings“ krepšininkai po dviejų kėlinių atsiliko 47:65.

Trečio kėlinio pradžioje „Magic“ ekipos lyderis Paolo Banchero dvitaškiu metimu padidino savo komandos persvarą iki 20 taškų (67:47). Vis dėlto, „Kings“ ekipa nepalūžo. D. Sabonio ir D. Foxo pastangomis „Karaliai“ grįžo į žaidimą ir laimėję likusias 11 trečiojo kėlinio minučių 36:10 po trijų kėlinių pirmavo 83:77.

Ketvirtame kėlinyje sužaidus 2 minutes po Maliko Monko tritaškio „Kings“ pranašumas išaugo iki 10 taškų (92:82), bet į kovą sugrįžo „Magic“ ir 6 minučių atkarpą laimėję 12:0 šeimininkai vėl išsiveržė į priekį (94:92).

Prasidėjus paskutinei ketvirto kėlinio minutei Wendellis Carteris Jr. dėjimu padidino „Magic“ persvarą iki 4 taškų (106:102), bet D. Foxas atsakė dviem tiksliais baudų metimais, o netrukus po D. Sabonio perdavimo realizavo dvitaškį ir rezultatą išlygino – 106:106.

Įsismaginęs „Kings“ įžaidėjas nestabdė ir pratęsimo metu. 24 krepšininkas pelnė pirmus 6 „Karalių“ taškus, o po D. Sabonio baudos metimo „Kings“ pirmavo 117:111. Šiose rungtynėse vos 5 baudų metimus iš 12 pataikęs lietuvis likus žaisti 20,5 sek. realizavo abi baudas ir padidino savo komandos pranašumą iki 4 taškų (121:117). Tačiau ir tai dar nebuvo pabaiga. Likus 6,6 sek. „Magic“ žaidėjas Chuma Okeke perėmė kamuolį ir dėjimu iš viršaus rezultatą išlygino – 123:123.

Visgi paskutinis žodis rungtynėse priklausė D. Foxui. „Kings“ įžaidėjas per kelias sekundes persivarė kamuolį už vidurio linijos ir niekieno netrukdomas švystelėjo pergalę nulėmusš tolimą tritaškį metimą, o nuaidėjus finalinei sirenai pateko į komandos draugų glėbį.

D. Sabonis per 38 min. pelnė 25 taškus (10/13 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 5/12 baudų), atkovojo 11 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovų metimą, kartą privertė varžovus suklysti ir pats padarė 2 klaidas bei surinko 4 asmenines pražangas.

Rezultatyviausiai Sakramento komandoje žaidęs D. Foxas surinko 37 taškus (12/17 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 7/7 baudų), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Varžovų gretose pasižymėjo 33 taškus pelnęs ir karjeros rezultatyvumo rekordą pasiekęs P. Banchero. Pirmuoju šaukimu NBA naujokų biržoje pakviestas 19-metis krepšininkas taip pat atkovojo 14 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 37, Domantas Sabonis 25 (11 atk. kam., 6 rez.perd.), Trey Lyles ir Malikas Monkas -po 15, Harrisonas Barnesas ir Kevinas Huerteras – po 9.

„Heat“: Paolo Banchero 33 (16 atk. kam.), Franzas Wagneris 31 (6 re. perd.), Bol Bolas 23 (7 atk. kam.), Wendellis Carteris Jr. 17 (9 atk. kam.).