Permainingose rungtynėse „Lakers“ atitrūko antrame kėlinyje, tačiau pagrindiniam mačo laikui artėjant prie pabaigos jau „Pelicans“ buvo gerokai patogesnėje situacijoje.

„Lakers“ kailį išgelbėjo atsarginis puolėjas Mattas Ryanas, tritaškiu išplėšęs pratęsimą kartu su ketvirto kėlinio pabaigos sirena.

Pratęsimo metu šeimininkams pavyko įrodyti pranašumą prieš savo šansu nepasinaudojusius svečius, o rezultatyviausias „Lakers“ gretose buvo 28 taškus (5/9 trit.) surinkęs Lonnie Walkeris.

Po 20 taškų pelnė Anthony Davisas (16 atk. kam.) ir LeBronas Jamesas (10 atk. kam., 8 rez. Perd.), 15 – Troy'us Brownas, 13 – Russellas Westbrookas (9 rez. perd.).

„Pelicans” 27 taškus surinko Zionas Williamsonas, 22 CJ McCollumas (9 atk. kam., 1/6 trit.), 15 – Jose Alvarado.

J. Valančiūnas per 22 min. pridėjo 9 taškus (3/9 dvit.,1/2 trit.) ir 10 kartų atkovojo kamuolį.

Kitas rungtynes „Pelicans“ žais namuose – priims čempionų titulą ginančius „Golden State Warriors“ krepšininkus.

Kiti rezultatai:

Filadelfijos „76ers” – Vašingono „Wizards“ 111:121, Klivlando „Cavaliers” – Bosono „Celtics” 114:113, Niujorko „Knicks” – Atlantos „Hawks” 99:112, Čikagos „Bulls“ – Šarlotės „Hornets“ 106:88, Hjustono „Rockets” – Los Andželo „Clippers“ 101:109, Milvokio „Bucks” – Detroito „Pistons” 116:91, San Antonijo „Spurs” – Toronto „Raptors” 100:143, Dalaso „Mavericks” – Jutos „Jazz” 103:100, Portlando „Trail Blazers” – Memfio „Grizzlies” 106:111.