Šį sezoną po 27,8 taško per rungtynes vidutiniškai renkantis D. Foxas Šarlotėje sužaidė vos 9 minutes ir aikštelę paliko antro kėlinio viduryje, po skausmingo susidūrimo su varžovu. Likusi be pagrindinio įžaidėjo Sakramento komanda stabtelėjo ir po dviejų kėlinių atsiliko 52:67.

Tačiau po didžiosios pertraukos iniciatyvos ėmėsi taikliais tolimais metimais prabilę „Kings“ gynėjai Kevinas Huerteras ir Davionas Mitchellas. Iš viso 10 tritaškių iš 16 pataikiusių krepšininkų pastangomis svečiai laimėjo trečią kėlinį 37:18 ir išsiveržė į priekį 89:85.

Ketvirtame kėlinyje sužaidus 3 minutes „Kings“ po D. Sabonio dėjimo pirmavo 96:91, bet tada „Hornets“ laimėjo kelių minučių atkarpą 9:0 ir atsidūrė priekyje 100:96. Tokia įvykių eika neišmušė „Kings“ žaidėjų iš vėžių. K. Huertenas po D. Sabonio perdavimų pataikė du tritaškius, pridėjo vieną baudos metimą, tritaškį įsegė ir Keeganas Murray, o 6 taškų persvarą susigrąžinusi „Kings“ komanda išsaugojo ją iki finalinės rungtynių sirenos.

D. Sabonis per 31 min. pelnė 9 taškus (3/8 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 3/5 baudų), atkovojo 16 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, suklydo 3 kartus ir surinko 6 asmenines pražangas.

Puikiai po krepšiais kovojęs ir komandos draugams perdavimus skirstęs D. Sabonis antrose rungtynėse iš eilės buvo priverstas rungtynių pabaigą praleisti ant atsarginių žaidėjų suolelio dėl išeikvoto asmeninių pražangų limito.

Šį kartą 26-erių lietuvis šeštą asmeninę pražangą gavo likus 2 min. 24 sek. iki ketvirto kėlinio pabaigos. Beje, ši sezoną tai buvo jau trečias kartas, kai D. Sabonis prasižengė šešis kartus, o iš viso lietuviui per septynerias žaistas rungtynes skirtos 28 asmeninės pražangos.

Rezultatyviausiai Sakramento komandoje žaidė 26 taškus surinkęs Kevinas Huerteras. 24-erių krepšininkas realizavo 5 iš 10 tritaškių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Jam puikiai talkino 23 taškus surinkęs D. Mitchellas. 24-erių įžaidėjas realizavo 5 iš 6 tolimų metimų ir sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes.

„Hornets“ gretose pasižymėjo 28 taškus pelnęs P.J. Washingtonas.

„Kings“: Kevinas Huerteras 26, Davionas Mitchellas 23, Harrisonas Barnesas 16, Keeganas Murray 12, Domantas Sabonis 9 (16 atk. kam., 7 rez. perd.), De'Aaronas Foxas 8.

„Heat“: P.J. Washingtonas 28, Kelly Oubre Jr. 16, Dennis Smith Jr. 15, Jalen McDaniels 13.