Willie Greeno auklėtiniai svečiuose 112:91 (18:25, 34:27, 26:15, 34:24) susitvarkė su Los Andželo „Clippers“ (2-4) krepšininkais.

Sėkmingai laiką aikštėje išnaudojęs J. Valančiūnas per 23 minutes pelnė 11 taškų (3/4 dvit., 1/2 trit., 2/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Iki pertraukos „Pelicans“ atsilikinėjo, tačiau įpusėjus mačui išlygino rezultatą 52:52 bei Ziono Williamsono bei C.J. McCollumo pastangų dėka trečiajame kėlinyje pradėjo diktuoti savo sąlygas.

Naujojo Orleano klubui nepadėjo Brandonas Ingramas, o „Clippers“ žaidė be Kawhi Leonardo.

„Clippers“: Normanas Powellas 18, Paulas George 14, Marcusas Morrisas 12 (8 atk., kam.), Reggie Jacksonas 9 (5 atk., kam.), Johnas Wallas 8 (6 rez., perd.), Luke Kennardas 7 (6 atk., kam.), Brandonas Bostonas 6.

„Pelicans“: C.J McCollumas 22 (5 atk., kam.), Zionas Williamsonas 21 (12 atk., kam., 7 rez., perd.), Naji Marshallas 17 (6 atk., kam.), Trey'us Murphy ir Larry Nance po 15 (9 atk., kam.), Jonas Valančiūnas 11 (7 atk., kam., 5 rez., perd.).