Visas rungtynes priekyje buvę „Kings“ krepšininkai po dviejų kėlinių pirmavo 71:49, o D. Sabonis jau buvo surinkęs 18 taškų.

Tačiau trečio kėlinio pradžioje D. Sabonis užsidirbo dvi greitas pražangas ir visą kėlinį praleido ant atsarginių žaidėjų suolelio, o be savo pagrindinio vidurio puolėjo likusi Sakramento komanda pralaimėjo atkarpą rezultatu 19:33.

Ketvirtame kėlinyje 26-erių lietuvis grįžo į aikštę ir padėjo savo komandai stabilizuoti žaidimą. Įpusėjus kėliniui D. Sabonis šeštą kartą pažeidė taisykles ir buvo priverstas palikti aikštę, o „Kings“ po varžovų ekipos vidurio puolėjo Bamo Adebayo baudų metimų pirmavo tik 104:102.

Vis dėlto, per likusį laiką „Karaliai“ net ir be lietuvio padidino savo pranašumą ir pergalės iš rankų nebepaleido.

D. Sabonis per 23 min. pelnė 18 taškų (8/9 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovų metimą, suklydo 2 kartus ir surinko 6 asmenines pražangas.

„Tai puikus jausmas, nugalėjome stiprius varžovus, vienus iš Rytų konferencijos favoritų. Žinojome, kad po didžiosios pertraukos jie padarys viską, kad išplėštų pergalę, bet mes buvome tam pasiruošę ir sėkmingai užbaigėme rungtynes. Tai ir yra svarbiausia“, – po rungtynių kalbėjo D. Sabonis.

Rezultatyviausiai Sakramento komandoje žaidė 27 taškus surinkęs Kevinas Huerteras. 24-erių krepšininkas realizavo 7 iš 8 tritaškių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. „Heat“ gretose pasižymėjo 34 taškus pelnęs Tyleris Herro.

„Kings“: Kevinas Huerteras 27, Keeganas Murray 22, Domantas Sabonis 18 (7 atk. kam.), De'Aaronas Foxas 17 (13 atk. kam., 5 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 11, Trey Lyles 10.

„Heat“: Tyleris Herro 34, Bam Adebayo 23, Kyle Lowry 15 (5 rez. perd., 5 atk. kam.), Jimmy Butler 13 (7 atk. kam., 6 rez. perd.).

Po šių rungtynių NBA lygoje liko tik viena pergalės skonio nepajutusi komanda – visas penkerias dvikovas pralaimėjusi Los Andželo „Lakers“.