Stephenas Curry buvo rezultatyviausias GSW ekipoje, pelnė 21 tašką, tačiau tai negelbėjo svečių.

Po pertraukos dominavusios „Saulės“ pasiekė įtikinamą pergalę 134:105.

Nugalėtojų gretose Devinas Bookeris pelnė 34 taškus (10/19 iš žaidimo, 11/14 baud.), jam sėkmingai talkino buvęs žalgirietis Jockas Landale'as.

Nuo suolo kilęs australas žaidė 22 minutes, pelnė 17 taškų (5/8 dvit., 1/4 trit., 4/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 2 blokus.

Rekordines minutes ant parketo praleidęs J. Landale'as sužaidė rezultatyviausias savo rungtynes šiame sezone.

Po 17 taškų taip pat pelnė Mikalas Bridgesas ir DeAdndre Aytonas.

Trečia pergale džiaugėsi latvis Kristapas Porzingis ir Vašingtono „Wizards“ (3/1).

Sostinės komanda namuose 120:99 (28:25, 28:24, 29:26, 35:24) pranoko Detroito „Pistons“ (1/3) krepšininkus.

K. Porzingis per 25 min. pelnė 20 taškų (6/9 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir tris kartus suklydo.

Kristaps Porzingis

Rezultatyviau už jį žaidė Kyle Kuzma – 25 taškai.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviausias Bojanas Bogdanovičius – 25 taškai per 29 minutes.

Pirmą pergalę naujame sezone pasiekė Oklahomos „Thunder“ (1/3) ekipa, kuri namuose 108:94 (23:18, 26:25, 35:25, 24:26) pranoko Los Andželo „Clippers“ (2/2) krepšininkus.

„Thunder“ į priekį vedė Shai Gilgeous-Alexanderis – 33 taškai ir 8 atkovoti kamuoliai, jam sėkmingai talkino Tre Mann – 25 taškai.