Prie pergalės solidžiai prisidėjo Jonas Valančiūnas.

Starto penkete dvikovą pradėjęs lietuvis žaidė 27 minutes, pelnė 15 taškų (5/12 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.,) atkovojo net 13 kamuolių, iš jų 6-is sugriebė puolime, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą blokavo varžovo metimą, padarė klaidą ir kartą prasižengė. Jam žaidžiant komanda pelnė 28-iais taškais daugiau nei varžovai (+/- santykis +28).

Svečių gretose rezultatyviausiai žaidė Brandonas Ingramas, per 31 min. pelnė 28 taškus (8/13 dvit., 2/4 trit., 6/9 baud.), 7 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus.

Po metų pertraukos ant NBA parketo grįžęs Zionas Williamsonas prie pergalės prisidėjo 25 taškais (11/22 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkų neišgelbėjo rezultatyviai žaidęs Kevinas Durantas – 32 taškai per 32 minutes (9/15 dvit., 2/6 trit., 8/9 baud.).

Blankiai žaidė kitas „Nets“ lyderis Kyrie Irvingas, per 34 minutes pelnęs tik 15 taškų ir prametęs visus 6-is tolimus metimus (6/19 met. iš žaidimo, 0/6 trit.).

Svečiai puikiai pradėjo dvikovą ir per pirmą kėlinį siuntė „Nets“ į nokdauną – 32:14.

Solidžią dviženklę persvarą „Pelikanai“ turėjo įpusėjus antram ketvirčiui, tačiau prieš pat pertrauką „Nets“ pavyko aptirpdyti savo deficitą (50:58).

Po pertraukos „Pelicans“ sparčiai tolo ir įpusėjus kėliniui jau gėdino šeimininkus jų sirgalių akivaizdoje – 82:59. Prieš lemiamą kėlinį komandas skyrė 20 taškų (98:78), „Pelicans“ tvirtai kontroliavo rungtynių eigą ir iškovojo įtikinamą pergalę 130:108.

„Nets“: Kevinas Durantas 32, Patty Millsas 16, Kyrie Irvingas 15, Nicas Claxtonas 13, Royce Oneale 10

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 28, Zionas Williamsonas 25, CJ McCollumas 21, Trey Murphy III 16, Jonas Valančiūnas 15.