Antrajame kėlinyje „Suns“ turėjo net 14 taškų persvarą, tačiau dvikovai persiritus į antrą pusę „Kings“ perėmė iniciatyvą ir sugebėjo išsaugoti pergalę savo rankose iki dvikovos pabaigos.

D. Sabonis per 22 min. pelnė 9 taškus (4/9 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius, kartą suklydo ir triskart prasižengė.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė De'Aaronas Foxas – 15 taškų. 13 taškų pridėjo Kevinas Huerteris, po 12 – Terence'as Davisas ir Harrisonas Barnesas.

Finikso ekipai 31 tašką pelnė Duane'as Washingtonas, 17 – Jockas Landale'as, 12 – Bismackas Biyombo (13 atk.k.).

„Suns“ komandoje žaidė vos 9 žaidėjai, o „Kings“ rotavo 15 krepšininkų.

Majamyje vykusiose rungtynėse Naujojo Orleano „Pelicans“ be poilsio gavusio Jono Valančiūno svečiuose 103:120 (31:37, 31:33, 21:30, 20:20) nusileido Majamio „Heat“ komandai.

Tik kelias minutes rungtynių pradžioje pirmavę „Pelicans“ krepšininkai visą likusį laiką vijosi varžovus, kurie paskutiniame kėlinyje jau buvo susikrovę 20 taškų persvarą.

Naujojo Orleano komandoje rezultatyviausiai žaidė Willy Hernangomezas, surinkęs 17 taškų. Po 15 taškų pridėjo Trey Murphy III ir NAji Marshallas, 12 – Jose Alvaro, 11 – Zionas Williamsonas, kuris rungtynėse patyrė čiurnos traumą.

„Heat“ komandoje išsiskyrė Tyleris Hero ir Bamas Adebayo, atitinkamai surinkę 23 ir 25 taškus.