Intriga laikėsi tik pirmajame kėlinyje, o tuomet rungtynių kontrolę tvirtai į savo rankas perėmė „Mavericks“, savo persvarą trečiojo kėlinio pabaigoje padidinusi net iki 29 taškų.

Tiesa, „Warriors“ sugebėjo sumažinti milžinišką skirtumą iki 8 taškų (110:102), tačiau pergalės aikštės šeimininkai iš rankų neišleido.

L. Dončičius nugalėtojams pelnė 30 taškų, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Mavericks“ pagrindinis ginklas šioje dvikovoje buvo taiklūs tritaškiai metimai. Per pirmuosius du kėlinius Dalaso ekipa pataikė 11 iš 23 tritaškių. Savo ruožtu „Warriors“ taiklūs buvo tik 3 iš 16 tritaškių. Iš viso aikštės šeimininkai per rungtynes pataikė 20 tritaškių.

„Kai mes dalinamės kamuoliu, tampame labai pavojinga komanda“, – teigė L. Dončičius.

Kitas rungtynes komandos žais „Warriors“ namų aikštėje ketvirtadienį.

Mavericks“: Luka Dončičius 30 (14 atk.k.), Dorianas Finney-Smithas 23, Reggie Bullockas 18, Jalenas Brunsonas 15, Maxi Kleberis 13, Spenceris Dinwiddie 10.

Warriors“: Stephenas Curry 20, Jonathanas Kuminga 17, Jordanas Poole'as 14, Andrew Wigginsas 13.