Rungtynes startinėje sudėtyje pradėjęs J. Butleris per pirmus du kėlinius sužaidė 20 minučių, bet po pertraukos aikštėje nepasirodė. Trečio kėlinio metu klubas išplatino pranešimą, kad 32 metų krepšininkui atsinaujino kelio skausmai.

Tačiau ir likusi be savo lyderio „Heat“ nesubyrėjo. Pirmame kėlinyje susikrovusi 21 taško pranašumą, įpusėjus rungtynėms Majamio komanda pirmavo 62:47. Trečiame kėlinyje svečiai išsaugojo tokį pat pranašumą ir prieš lemiamą ketvirtį buvo priekyje 87:72.

Vis dėlto, ketvirtame kėlinyje „Celtics“ perėmė iniciatyvą ir likus 2 min. 40 sek. po Jayleno Browno tritaškio komandas skyrė tik taškas (92:93). Bet „Heat“ atsakė Maxo Struso tolimu metimu, Bamas Adebayo pridėjo dvitaškį, o P.J. Tuckeris – baudų metimus ir „Heat“ išsiveržė į priekį 100:92.

Nors paskutinėmis minutėmis Bostono krepšininkai mėgino gelbėtis tolimais metimais, tačiau svečiai iš Majamio užtikrintai realizavo savo baudas ir pregalės iš rankų nepaleido.

Nors J. Butleris šiose rungtynėse surinko tik 8 taškus, bet jį sėkmingai pakeitė B. Adebayo. 24-erių vidurio puolėjas per 41 minutę pelnė 31 tašką (15/21 dvit., 0/1 trit., 1/1 baudų), atkovojo 10 kamuolių,atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 4 kamuolius.

Bostono komandai Brownas per 41 minutę pelnė 40 taškų (11/11 dvit., 3/9 trit., 9/12 baudų) ir atkovojo 9 kamuolius, bet jam trūko solidesnės ekipos lyderių – Jaysono Tatumo (10 taškų) ir Marcuso Smart (16 taškų) pagalbos.

Šeimininkams koją kišo ir gausios klaidos. „Celtics“ suklydo net 23 kartus, tuo metu „Heat“ krepšininkai perėmė net 19 kamuolių. Tai yra naujas Majamio klubo rekordas NBA atkrintamųjų istorijoje.

Kitas rungtynes komandos žais Bostone naktį iš pirmadienio į antradienį.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 40 (9 atk. kam., 7 kld.), Alas Horfordas 20 (14 atk. kam.), Marcusas Smartas 16 (7 rez. perd.), Jaysonas Tatumas (6 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Grantas Williamsas – po 10.

„Heat“: Bamas Adebayo 31 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), P.J. Tuckeris 17 (7 atk. kam.), Maxas Strusas 16, Kyle'as Lowry 11 (6 rez. perd.), Jimmy Butleris, Tyler Herro ir Calebas Martinas – po 8.