Titulą ginantys Milvokio „Bucks“ krepšininkai trečiose Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse namuose 103:101 (22:19, 24:31, 34:17, 23:34) įveikė Bostono „Celtics“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 2:1.

Po nesulaikomai žaidusio Giannio Antetokounmpo ir jo ginklanešio Jrue Holiday'aus išpuolių „Bucks“ buvo priekyje 103:100, tačiau lemiamą ataką rengė svečiai.

Tas pats J. Holiday'us prasižengė prieš metimu iš toli rezultatą mėginusį išlyginti Marcusą Smartą, bet teisėjai nusprendė, kad kontaktas įvyko prieš tai, kai atakuojantis žaidėjas pakilo į orą, taigi skyrė tik du baudos metimus.

Pirmąjį nelengvai pataikęs M. Smartas antrąjį specialiai prametė ir pats suskubo prie atšokusio kamuolio, bet nei jo, nei dar pora jo komandos draugų bandymų išplėšti pratęsimą tikslo nepasiekė, o galiausiai tikslus Alo Horfordo rankos kištelėjimas įskaitytas nebebuvo, nes buvo atliktas jau nuaidėjus sirenai – 103:101.

Tikru Herakliu nugalėtojų gretose buvo graikas G. Antetokounmpo, kuris suvertė net 42 taškus (15/24 dvitaškiai, 1/6 tritaškis, 9/12 baudos), sugriebė 12 atšokusių kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir dar blokavo 2 varžovų metimus.

25 taškus ir 7 atkovotus kamuolius pridėjo J. Holiday'us (8/20 dvitaškiai, 3/10 tritaškiai).

„Keltams“ 27 taškus surinko Jaylenas Brownas (12 atk. kam.), 22 – Alas Horfordas (16 atk. kam.).

Tuo metu ekipos lyderis Jaysonas Tatumas šaudė į lankas ir tenkinosi 10 taškų (4/19 metimai iš žaidimo).

Trečiame Vakarų konferencijos pusfinalio tarp „Golden State Warriors“ ir Memfio „Grizzlies“ klubų susitikime tiek intrigos nebuvo.

„Kariai“ sumedžiojo „Grizlius“ 142:112 (26:28, 38:29, 37:23, 41:32) ir taip pat pirmauja serijoje 2:1.

Įspūdingai tritaškius metę Steve'o Kerro auklėtiniai (17/32 bandymų, 53 proc.) vargo turėjo tik pirmame kėlinyje, o galutinai nuo oponentų, kurie vertėsi be suspenduoto Dillono Brookso, atitrūko po didžiosios pertraukos.

Stephenas Curry įskraidino 30, Jordanas Poole'as – 27, o Klay'us Thompsonas – 21 tašką (4/6 tritaškiai).

Tenesiečiams 34 taškus ir 7 rezultatyvius perdavimus parūpino Ja Morantas (9/14 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 4/5 baudos), tačiau jis dvikovos pabaigoje po kontakto su J. Poole'u susižeidė dešinį kelį.