Antrajame kėlinyje iniciatyvą į savo rankas paėmę Mike'o Budenholzerio auklėtiniai iškovojo užtikrintą pergalę 101:89 (27:24, 29:22, 22:24, 23:19) ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Nugalėtojus į priekį vedė trigubą dublį užfiksavęs Giannis Antetokounmpo. Graikas per 37 minutes pelnė 24 taškus (9/23 dvit., 0/2 trit., 6/11 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Milvokio klubas vertėsi be kelio traumą besigydančio Khriso Middletono.

Antrasis serijos mačas bus žaidžiamas naktį iš antradienio į trečiadienį. Šios serijos laimėtojai Rytų konferencijos finale susitiks su Majamio „Heat“ arba Filadelfijos „76ers“.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 21 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Jaylenas Brownas (9 atk. kam.) ir Alas Horfordas (10 atk. kam.) po 12, Marcusas Smartas (6 rez. perd.) ir Derrickas White'as po 10.

„Bucks“: Jrue Holiday 25 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), Giannis Antetokounmpo 24 (13 atk. kam., 12 rez. perd.), Bobby Portisas 15 (11 atk. kam.), Graysonas Allenas 11.