Pirmą kartą nuo 2015 metų į atkrintamųjų varžybų pusfinalį iškopusi Memfio ekipa seriją iki 4 pergalių laimėjo 4-2. Vakarų konferencijos pusfinalyje „Grizliai“ susitiks su „Golden State Warriors“ krepšininkais. Pastarieji ketvirtfinalyje 4-1 įveikė Denverio „Nuggets“.

Savo žiūrovų akivaizdoje „Timberwolves“ tris kėlinius diktavo sąlygas ir prieš lemiamą rungtynių atkarpą pirmavo 84:74. Tačiau ketvirtas kėlinys priklausė svečiams iš Memfio. Įpusėjus kėliniui rezultatas jau buvo lygus – 94:94, o likus žaisti 3 minutes „Grizzlies“ pirmą kartą išsiveržė į priekį – 101:99. Netrukus „Grizlių“ lyderis Ja Morantas padidino pranašumą iki 4 taškų (103:99).

Nors prasidėjus paskutiniai ketvirto kėlinio minutei šeimininkai po Jordano McLaughlino dėjimo buvo sumažinę atsilikimą iki 2 taškų (104:106), bet išsigelbėti jiems nepavyko. Tiksint paskutinėms sekundėms „Grizzlies“ krepšininkai be klaidų atakavo nuo baudų metimų linijos ir galiausiai šventė pergalę – 114:106.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė po 23 taškus pelnę Desmondas Bane'as ir Dillonas Brooksas. Universalumu pasižymėjęs J. Morantas šiose rungtynėse surinko 17 taškų, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir pridėjo 8 atkovotus kamuolius.

„Timberwolves“ ekipoje pasižymėjo 30 taškų įmetęs Anthony Edwardsas. Pirmasis 2020 metų NBA naujokų biržos šaukimas taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Grizzlies“ tapo pirmąją NBA komanda, kuri toje pačioje atkrintamųjų varžybų serijoje daugiau nei du kartus sugebėjo panaikinti dviženklį atsilikimą ir iškovoti pergalę.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 30 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Jadenas McDanielsas 24, Karlas-Anthony Townsas 18 (10 atk. kam., 4 rez. perd.), Patrickas Beverley 10, Jordanas McLaughlinas 9, D'Angelo Russellas 7.

„Grizzlies“: Desmondas Bane'as (7 atk. kam.) ir Dillonas Brooksas – po 23, Jarenas Jacksonas 18 (14 atk. kam.), Ja Morantas (8 atk. kam., 11 rez. perd.) ir Brandonas Clarke'as (11 atk. kam., 5 rez. perd.) po 17, Tyusas Jonesas 10.