Svečiai beveiks visas rungtynes buvo besivejančių vaidmenyje, tačiau „Pelicans“ nutolti per dviženklį skirtumą pavyko tik po trijų kėlinių, kai pirmavo 84:74.

J. Valančiūno šou ketvirto kėlinio viduryje leido svečiams sugriauti „Suns“ mėginimus kilti į šturmą.

Lietuvis pelnė 10 taškų iš eilės, tarp jų buvo ir taiklus tritaškis. JV žaidimas atvėrė skyles varžovų gynyboje, Finikso komanda paėmė minutės pertraukėlę.

Tačiau ir ji nepadėjo – „Pelicans“ skirtumą padidino iki 18 taškų (107:89) likus žaisti 3 min. iki dvikovos pabaigos ir pergalės iš rankų nebepaleido.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Brandonas Ingramas, surinkęs 30 taškų. Antras pagal rezultatyvumą buvo J. Valančiūnas.

Lietuvis per 33 min. pelnė 26 taškųs (8/14 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 7/11 baudos), atkovojo 15 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir dukart prasižengė.

Jonas Valančiūnas prieš "Suns". Statistika

„Labai geras jausmas, taip žaisti, o galiausiai ir laimėti rungtynes. Tai mus labai suvienija. Padėjo agresyvumas, kietas žaidimas. Varžovai žaidžia fiziškai kietą žaidimą ir jei mes atsakome tuo pačiu, ginamės, viskas stoja į vietas, – po pergalės kalbėjo J. Valančiūnas. – Visi, kas įėjo į aikštę nuostabiai žaidė gynyboje. Svarbu galutinis rezultatas. Mums reikia dar dviejų pergalių.“

Ketvirtąsias serijos rungtynes komandos žais antradienį Finikse, o tuomet serija vėl kelsis į Naująjį Orleaną.

Pelicans“: Brandonas Ingramas 30, Jonas Valančiūnas 26 (15 atk.k.), CJ McCollumas 18, Herbertas Jonesas 13.

Suns“: Deandre Aytonas 23, JaVale McGee 14, Cameronas Johnsonas 13, Jae Crowderis 11, ... Chrisas Paulas 4 (11 rez.p.p).

Priminsime, kad „Pelicans“ atkrintamųjų varžybų 8-ąją poziciją Vakarų konferencijoje užėmė tik įveikusi du varžovus „įkrintamosiose“ varžybose. „Suns“ komanda reguliarųjį sezoną baigė pirmoje Vakarų konferencijos vietoje.

„Nuggets“ – „Golden State Warriors“ 126:121 (26:21, 37:31, 35:37, 28:32) (serija 1-3)

Nuggets“: Nikola Jokičius 37, Monte Morrisas 24, Aaronas Gordonas 21, Bonesas Hylandas 15.

Warriors“: Stephenas Curry 33, Klay Thompsonas 32, Andrew Wigginsas 20, Draymondas Greenas 13 (11 atk.k.).

Čikagos „Bulls“ – Milvokio „Bucks“ 95:119 (22:25, 19:31, 33:34, 21:29) (serija 1-3)

Bulls“: Zachas LaVine'as 24 (13 rez.p.), DeMaras DeRozanas 23, Patrickas Williamsas 20 (10 atk.k.), Nikola Vučevičius 11 (10 atk.k.).

Bucks“: Giannis Antetokounmpo 32 (17 atk.k.), Graysonas Allenas 27, Jrue Holiday 26, Bobby Portisas 14.

Atlantos „Hawks“ – Majamio „Heat“ 86:110 (26:25, 15:30, 20:25, 25:30) (serija 1-3)

Hawks“: De'Andre Hunteris 24, Kevinas Knoxas II 12, Johnas Collinsas 11, Trae Youngas 9.

Heat“: Jimmy Butleris 36 (10 atk.k.), P.J. Tuckeris 14, Bamas Adebayo 14, Maxas Strusas 12, Gabe Vincentas 11.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)