Willie Greeno auklėtiniai namuose 103:107 (32:22, 25:36, 27:26, 19:23) nusileido turnyrinės lentelės kaimynams San Antonijaus „Spurs“ (30-44).

J. Valančiūnas per 30 įmetė 18 taškų (6/11 dvit., 1/1 trit., 3/5 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 3 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

6 rezultatyvūs perdavimai yra šio sezono lietuvio rekordas. Geriausias uteniškio karjeros pasiekimas yra 12 rezultatyvių perdavimų.

Visus savo taškus J. Valančiūnas surinko per pirmus tris kėlinius, o nuo ketvirtojo ketvirčio vidurio centras neberungtyniavo.

Ketvirtajame kėlinyje spindėjo visus 10 savo taškų per jį pelnęs Jockas Landale'as, o buvusio žalgiriečio vedami svečiai atitrūko 102:92 ir padėjo pamatus pergalei.

Paskutines dvi minutes ant parketo vyko atkaklios taškų lenktynės, kuriose Greggo Popovichiaus treniruojama komanda sugebėjo išnešti sveiką kailį.

„Pelicans“: C.J. McCollumas 32 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Jose Alvarado 23 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 18 (11 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Spurs“: Keldonas Johnsonas 21 (8 atk. kam.), Joshas Richardsonas 18, Dejounte Murray'us 15 (11 atk. kam., 13 rez. perd.), Joshua Primo ir Jakobas Poeltlas (11 atk. kam.) po 12.