Ketvirto kėlinio pradžioje po Markieffo Morriso dvitaškio „Heat“ pirmavo 90:73 ir atrodė, kad po dviejų nesėkmių Majamio ekipa pagaliau iškovos svarbią pergalę. Tačiau „Knicks“ krepšininkai baltos vėliavos neiškėlė. Immanuelis Quickley per 58 sekundes surinko 8 taškus ir sumažino atsilikimą iki 9 taškų (81:90).

Įpusėjus kėliniui rezultatas jau buvo lygus – 92:92, o paskutinę 6 minučių atkarpą 19:11 laimėję svečiai iš Niujorko neleido šeimininkams sugrįžti į rungtynes.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 23 taškus pelnęs I. Quickley. Net 20 taškų jis surinko ketvirtąjame kėlinyje. 18 taškų pridėjo R.J. Barrettas, 15 – Obi Toppinas.

Majamio komandos nuo nesėkmės neapsaugojo ir puikus Jimmy Butlerio pasirodymas. „Heat“ lyderis per 37 minutes pelnė 30 taškų (10/15 dvit., 1/2 trit., 7/8 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Trečią nesėkmę iš eilės patyrusi „Heat“ išsaugojo pirmą poziciją Rytų konferencijoje, bet Majamio komandai ant kulnų mina po 46 pergales savo sąskaitose turinčios Milvokio „Bucks“, Bostono „Celtics“ ir Filadelfijos „76ers“ komandos.

Į antrą poziciją Rytų konferencijoje pakilusi „76ers“ (46/27) be didesnių problemų svečiuose 122:97 (35:19, 29:24,29:28, 29:26) nugalėjo Los Andželo „Clippers“ (36/39).

Trečią kartą iš eilės laimėjusią Filadelfijos ekipą į pergalę vedė lyderiai – Jamesas Hardenas ir Joelis Embiidas. Atkovotų kamuolių sezono rekordą pagerinęs „Barzda“ pelnė 29 taškus ir atkovojo 15 kamuolių, o J. Embiidas surinko 27 taškus ir po krepšiais sugriebė 10 kamuolių.

Penktą nesėkmę paeiliui patyrusioje „Clippers“ komandoje pasižymėjo 21 tašką pelnęs Amiras Coffey.