Prieš rungtynes L. Jamesą nuo antrą vietą su 36 928 taškais NBA visų laikų rezultatyviausių žaidėjų rikiuotėje užėmusio Karlo Malone'o skyrė 19 taškų. Pirmame kėlinyje tik 6 taškus surinkęs „Karalius Jamesas“ vėliau ne juokais įsisiautėjo ir įpusėjus antram kėliniui tiksliu metimu iš po krepšio aplenkė legendinį Jutos „Jazz“ ir „Lakers“ krepšininką.

Po šio mačo 36 947 taškus savo sąskaitoje turintis L. Jamesas pagal NBA reguliariąjame sezone surinktus taškus atsilieka tik nuo kitos NBA ir „Lakers“ legendos Kareemo Abdul-Jabbaro. Pastarojo kraityje yra 38 387 taškai.

Jei L. Jamesas išvengs traumų ir išlaikys panašų rezultatyvumą (29,7 taško per rungtynes), į pirmą visų laikų rezultatyviausių NBA krepšininkų sąrašo poziciją jis pakils jau kitą sezoną. Vis dėto, po rungtynių su „Wizards“ pats Jamesas apie rekordinius pasiekimus kalbėti nebuvo nusiteikęs.

„Be abejo, kažkada aš turėsiu galimybę atsigręžti atgal ir įvertinti nueitą kelią, tačiau šiuo metu man rūpi tik mano komandos žaidimas. Mes turėjome puikią progą kovoti dėl pergalės, tačiau ja nepasinaudojome“, – konstatavo L. Jamesas.

Praėjusią naktį po pratęsimo Toronto „Raptors“ įveikę „Lakers“ krepšininkai Vašingtone tris kėlinius diktavo savo sąlygas, bet ketvirtame – subyrėjo. Pirmame kėlinyje svečiai iš Los Andželo turėjo net 16 taškų pranašumą (32:16), o trečiame kėlinyje sužaidus kiek daugiau nei 9 minutes po Carmelo Anthony tritaškio metimo pirmavo 97:83.

Tačiau šeimininkai kėlinį užbaigė spurtu 10:2, o ketvirtą kėlinį laimėjo 34:20 – ir „išrašė“ „Lakers“ krepšininkams ketvirtą pralaimėjimą per paskutines penkerias jų rungtynes.

36 minutes aikštėje praleidęs L. Jamesas pelnė 38 taškus (12/19 dvit., 4/10 trit., 2/3 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, du kartus suklydo ir tris kartus prasižengė.

„Wizards“ gretose pasižymėjo 27 taškus surinkęs Kristaps Porzingis. Buvęs „Lakers“ krepšininkas Kentavious Caldwell-Pope'as prie pergalės pridėjo 18 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.

„Lakers“: L. Jamesas 38 (10 atk. kam.), R. Westbrookas 22 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), M. Monkas 17, S.Johnsonas 17, C. Anthony 13.

„Wizards“: K. Porzingis 27 (5 rez. perd.), K. Caldwell-Pope'as 18 (10 atk. kam.), D. Avdija ir D. Gaffordas po 17, T. Satoransky 16, C. Kispertas 13, R. Hachimura 10.