Pralaimėjusiųjų gretose Domantas Sabonis žaidė ilgiausiai – 39 minutes, buvo rezultatyviausias savo komandoje – 22 taškai (6/11 dvit., 10/13 baud.), taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, triskart suklydo ir kartą prasižengė.

Nugalėtojus į pergalę vedė graikas Giannis Antetokounmpo – 36 taškai (12/21 dvit., 12/16 baud.) ir 10 atkovotų kamuolių, jam puikiai talkino Khrisas Middletonas – 32 taškai (3/10 dvit., 7/10 trit., 5/5 baud.), 8 atkovoti kamuoliai ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

Prieš lemiamą kėlinį „Bucks“ pirmavo 101:92. „Kings“ metė rimtą iššūkį čempionams, ketvirčio viduryje po DeAarono Foxo tritaškio šeimininkai išsiveržė į priekį 111:110.

Kovoje taškas į tašką likus 3:50 min. „Kings“ dar pirmavo 123:120. Jrue Holiday, Kh. Middletono ir Wesley Matthewso tritaškiai leido „Bucks“ turėti nedidelę iniciatyvą (129:126), o per paskutines 90 sekundžių taškus pelnė tik svečiai.

G. Antetokounmpo pridėjo 4-is taškus iš eilės, nuo baudų metimo linijos tiksliai atakavęs Bobby Portis neklydo ir įtvirtino nelengvą „Bucks“ pergalę 135:126.

Čempionų titulą ginanti „Bucks“ Rytuose užima antrą vietą, „Kings“ (25/46) Vakaruose – 13-a.

„Kings“ trimis pergalėmis atsilieka nuo 10-ą vietą užimančios Naujojo Orleano „Pelicans“ (28/41). Iki reguliariojo sezono pabaigos „Karaliams“ liko 11-a rungtynių.

Artimiausias rungtynes „Kings“ žais kovo 19 dieną namuose prieš Bostono „Celtics“.

„Kings“: Domantas Sabonis 22, DeAaronas Foxas 21, Donte DiVincenzo ir Davionas Mitchellas po 19, Trey Lylesas 12 (12 atkov. kam.), Harrisonas Barnesas 10 taškų.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 36, Khrisas Middletonas 32, Jrue Holiday 21, Bobby Portis 12 taškų.