Jonas Valančiūnas pralaimėjusiųjų gretose žaidė 30 min., pelnė 17 taškų (7/10 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo varžovo metimą, padarė 3 klaidas ir dukart prasižengė. Jam žaidžiant „Pelicans“ pelnė 4-iais taškais daugiau nei varžovai.

Rezultatyviausiai šeimininkų komandoje žaidė Herbertas Jonesas, pelnęs 22 taškus, dvi rungtynes dėl sveikatos ir saugumo protokolo praleidęs CJ McCollumas, pelnė 21 tašką ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojus į pergalę vedė Devinas Bookeris – per 30 min. 27 taškai ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

Trečio kėlinio viduryje po CJ McCollumo dvitaškio šeimininkai lipo svečiams ant kulnų (74:75), tačiau solidžiai trečio kėlinio pabaigą sužaidusios „Saulės“ prieš lemiamą kėlinį sukaupė dviženklę persvarą (98:85).

Prie to svariai prisidėjo D. Bookeris, per paskutines 32 sek. pelnęs 6 taškus.

Ketvirtame kėlinyje intriga nekvepėjo – nutolę svečiai išlaikė kontrolę savo rankose ir iškovojo įtikinamą pergalę 131:115.

Artimiausias rungtynes 10-ą vietą Vakaruose išlaikantys „Pelikanai“ žais kovo 19 dieną namuose su dviem pergalėmis mažiau turinčia San Antonijaus „Spurs“ (26/43) ekipa.

„Pelicans“: Herbert Jones 22, CJ McCollum 21, Jonas Valančiūnas 17, Jaxson Haues 16, Trey Murphy 11, Devonte Graham ir Willy Hernangomezas po 10 taškų.

„Suns“: Devinas Bookeris 27, Mikalas Bridgesas 20, Javale McGee 19, DeAndre Aytonas 18, Cameron Payne 14, Torrey Craig 11 taškų.