„Spurs“ strategas Greggas Popovichus vis dar lieka per pergalę nuo trenerio Dono Nelsono rekordo. Kol kas San Antonijaus ekipa pralaimėjo tris kartus iš eilės, o G. Popovichus per savo karjerą reguliariajame sezone yra laimėjęs 1334 pergalių.

„Kings“ į rungtynes žengė po 5-ių pralaimėjimų paskutinėse 6-iose dvikovose iš eilės. Atrodė, kad ir šįkart gresia nesėkmė po blankios antrosios mačo pusės.

11:1 spurtas leido svečiams susigrąžinti persvarą 110:104 po to, kai „Spurs“ jau buvo perlaužusi rungtynių eigą ir pirmą kartą išsiveržusi į priekį.

Ištrinti 19 taškų skirtumą G. Popovichaus auklėtiniams trečiame kėlinyje padėjo galingas spurtas 22:3.

Nugalėtojams De'Aaronas Foxas pelnė 26 taškus o Domantas Sabonis gali pasigirti dvigubu dubliu prieš sėdant ant atsarginių žaidėjų suolo išnaudojus pražangų limitą, likus žaisti minutę iki rungtynių pabaigos.

Domantas Sabonis prieš "Spurs". Statistika

Iš viso lietuvis nugalėtojams per 28 min. pelnė 12 taškų (5/8 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 12 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, suklydo 4 kartus ir prasižengė 6 kartus.

Prieš rungtynių San Antonijuje pradžią buvo išreikštas palaikymas Ukrainai – tylos minute buvo pagerbti sužeistieji ir žuvę po Rusijos invazijos į šią šalį. „Kings“ vidurio puolėjas Alexas Lenas yra iš Ukrainos.

„Kings“ paskutinį kartą pergalę San Antonijuje šventė praėjusių metų kovo 29-ą dieną. Sakramento komanda San Antonijuje per visą istoriją yra laimėjusi 23-is kartus, o nesėkmę patyrusi 71-ą kartą.

Kitas rungtynes Sakramento ekipa žais sekmadienį Dalase su vietos „Mavericks“.

Kings“: De'Aaronas Foxas 26 (9 rez.p.), Harrisonas Barnesas 27, Domantas Sabonis (12 atk.k.) ir Justinas Holiday po 12, Donte DiVincenzo 11, Damianas Jonesas 10.

Spurs“: Lonnie Walkeris IV 30, Dejounte Murray 29 (12 atk.k.), Jakobas Poeltlas 16, Devinas Vassellas 14.