Po dviejų kėlinių komandas skyrė 3 taškai – 53:50 pirmavo Naujojo Orleano „Pelicans“. Tačiau po pertraukos „Pelikanai“ nuosekliai didino savo pranašumą ir trečio kėlinio pabaigoje po Devonte Grahamo tritaškio turėjo rekordinę 17 taškų persvarą (95:78). Ketvirtame kėlinyje svečiai iš Naujojo Orleano išsaugojo dviženklį pranašumą ir iškovojo svarbią pergalę.

NBA lyderiai nesugebėjo sustabdyti net 60 taškų bendromis pastangomis pelniusių „Pelicans“ snaiperių – C.J. McCollumo ir Brandono Ingramo. Vos prieš kelias savaites iš Portlando „Trail Blazers“ į Naująjį Orleaną persikėlęs C. J. McCollumas pelnė 32 taškus, o B. Ingramas pridėjo 28-is.

Solidžias rungtynes sužaidė ir po krepšiais dominavęs J. Valančiūnas. 29-erių vidurio puolėjas per 33 min. pelnė 18 taškų (7/13 dvitaškių, 0/3 tritaškiai, 4/6 baudos), atkovojo 17 kamuolių ir surinko jau 36-ąjį šiame sezone dvigubą dublį.

Po aštuonių iš eilės laimėtų rungtynių nesėkmę patyrusios „Suns“ gretose rezultatyviausiai žaidė Devinas Bookeris. Traumuotą „Saulių“ žaidimo organizatorių Chrisą Paulą pavadavęs 25-erių krepšininkas surinko 30 taškų ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“: C.J. McCollumas 32 (6 atk. kam.), Brandonas Ingramas 28 (7 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 18 (17 atk. kam.), Devonte Grahamas 11, Jaxsonas Hayesas ir Tony Snellas – po 9.

„Suns“: Devinas Bookeris 30 (5 rez. perd.), DeAndre Aytonas 20, Cameronas Johnsonas 15, Jae Crowderis 12.

Iškovojusi pergalę Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda tęsia kovą dėl dešimtosios vietos Vakarų konferencijoje, kuri leistų pratęsti savo pasirodymą NBA įkrintamosiose varžybose. Jose dėl paskutinių dviejų bilietų į NBA atkrintamąsias varžosi 7-10 pozicijose likusios komandos. „Pelikanai“ dalinasi 11-12 laiptelius su San Antonijaus „Spurs“ (24/36). Tuo metu tik žingsneliu priekyje, dešimti, yra Portlando „Trail Blazers“ (25/35).

Šeštadienį „Spurs“ po dviejų pratęsimų 157:153 (30:33, 45:38, 26:29, 29:30, 15:15, 12:8) palaužė Vašingtono „Wizards“ (27/32) ekipą. Šiose rungtynėse asmeninius rezultatyvumo rekordus pagerino „Spurs“ krepšininkai Keldonas Johnsonas ir Jakobas Poeltlas, o komandos lyderis Dejounte’as Murray’us surinko dar vieną trigubą dublį. 25-erių krepšininkas ne tik pelnė 31 tašką, bet ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų nei atkovojo 13 kamuolių.

Beje, tiek ketvirtojo kėlinio pabaigoje, tiek ir baigiantis pirmama pratęsimui D. Murray'us galėjo išplėšti pergalę savo komandai, bet jo metimai skriejo pro šalį. Vis dėlto, antrame pratęsime iniciatyva priklausė „Pentinams“, galiausiai įrodžiusiems savo pranašumą.

„Spurs“: Keldonas Johnsonas 32, Dejounte’as Murray’us 31 (13 atk. kam., 14 rez. perd.), Jakobas Poeltlas 31 (11 atk. kam., 8 rez. perd.), Lonnie Walkeris 23.

„Wizards“: Kyle’as Kuzma 36 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellas-Pope’as 24, Raulis Neto 22 (9 rez. perd.), Danielis Gaffordas 17, Deni Avdija 14 (9 atk. kam.).

Kitose NBA rungtynėse Jamesas Hardenas debiutavo Filadelfijos „76ers“ (36/23) gretose, o jo atstovaujama komanda išvykoje 133:102 (34:25, 31:24, 27:25, 41:28) nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ (32/29).

32 metų krepšininko debiutas neprisvilo. Hardenas nugalėtojams per 35 minutes pelnė 27 taškus (2/5 dvit., 5/7 trit., 8/9 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Tuo metu „76ers“ lyderis Joelis Embiidas buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas, per 31 minutę pelnęs 34 taškus (7/13 dvit., 3/5 trit., 11/13 baud.). Jis taip pat atkovojo 10 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Minesotos komandoje pasižymėjo vidurio puolėjas Karlas-Anthony Townsas. Jis per 33 minutes pelnė 25 taškus (6/13 dvit., 2/6 trit., 7/7 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.