„Spurs“ rungtynes pradėjo spurtu 7:0 ir pirmavo nuo pirmos iki paskutinės minutės. Tiesa, trečio kėlinio viduryje „Pelicans“ po CJ McCollumo dvitaškio buvo sumažinę atsilikimą iki minimumo (63:64), bet tada svečiai laimėjo atkarpą 34:17 ir kėlinį užbaigė turėdami 16 taškų pranašumą (98:82).

Ketvirtame kėlinyje „Pelicans“ pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą, tačiau į pakeisti rungtynių eigos šeimininkai nesugebėjo.

J. Valančiūnas per 32 minutes surinko 17 taškų (6/9 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud.), 12 atkovotų kamuolių, taip pat pridėjo 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir blokavo vieną varžovų metimą.

Prieš rungtynes Vakarų konferencijoje 10 vietą užėmusios „Pelicans“ ekipos nuo nesėkmės neišgelbėjo ir galingas komandos naujoko CJ McCollumo pasirodymas. Antrąsias savo rungtynes su „Pelicans“ žaidęs buvęs ilgametis Portlando „Trail Blazers“ krepšininkas per 36 minutes pelnė 36 taškus (12/17 dvit., 3/7 trit., 3/3 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tačiau tai pat ir 6 kartus suklydo.

San Antonijaus ekipos gretose išsiskyrė Dejounte Murray. „Spurs“ atakų lyderis per 34 minutes pelnė 31 tašką (11/18 dvit. 2/4 trit., 3/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Pelicans“: C.J. McCollumas 36 (11 atk. kam., 5 rez. perd.), Brandonas Ingramas 22, Jonas Valančiūnas 17 (12 atk. kam.), Herbertas Jonesas 13

„Spurs“: Dejounte Murray 31 (7 atk. kam., 12 rez. perd.), Lonnie Walkeris 17, Keldonas Johnsonas 16, Dougas McDermottas 15, Devinas Vassellas 14, Jockas Landale'as 10.

Dar vieną nesėkmę patyrė Rytų konferencijoje priešpaskutinę – 14 vietą užimanti Orlando „Magic“ (13/45) ekipa su Ignu Brazdeikiu. Šį kartą „Magic“ išvykoje 105:132 (26:36, 27:31, 25:33, 27:32) nusileido absoliutiems NBA lyderiams – Finikso „Suns“ (46/10) krepšininkams.

7 minutes ant parketo praleidęs I. Brazdeikis pelnė 2 taškus (0/1 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), kartą rezultatyviai perdavė kamuolį ir privertė suklysti varžovą.

„Magic“ gretose rezultatyviausiai žaidė 20 taškų surinkęs Jallenas Suggsas. Jis taip pat atliko ir 10 rezultatyvių perdavimų.

„Suns“ ekipą į pergalę vedė 26 taškus pelnęs Devinas Bookeris.

„Magic“: Jalenas Suggsas 20 (10 rez. perd.), Cole’as Anthony 17, Chuma Okeke 15, Wendellas Carteris 14 (11 atk. kam.), Terrence’as Rossas 13.

„Suns“: Devinas Bookeris 26 (5 rez. perd.), DeAndre Aytonas 17 (10 atk. kam.), Mikalas Bridgesas ir Torrey Craigas – po 14.