Per 34 aikštėje praleistas minutes D. Sabonis pelnė 16 taškų (7/9 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 4 kartus pažeidė taisykles.

Įpusėjus rungtynėms 65:59 pirmavo „Wizards“ ekipa, tačiau trečio kėlinio viduryje „Kings“ kelių minučių atkarpą laimėjo 12:2 ir išsiveržė į priekė 87:82.

Dar vieną smūgį varžovams „Karaliai“ sudavė ketvirtame kėlinyje. Sužaidus 3 minutes „Kings“ pirmavo 100:94, o tada spurtavo 16:4 ir iki kėlinio pabaigos likus 5 min. susikrovė 18 taškų persvarą (116:98).

Per likusį laiką „Kings“ išsaugojo pranašumą ir iškovojo antrą pergalę iš eilės. Rezultatyviausiai „Kings„gretose žaidė 26 taškus surinkęs De'Aaronas Foxas, 21 pridėjo Harrisonas Barnesas.

Po rungtynių „Kings“ vyriausias treneris Alvinas Gentry negailėjo komplimentų D. Saboniui. „Mes šiandien pelnėme 50 taškų metimais iš baudos aikštelės, taip pat atlikome 27 rezultatyvius perdavimus. Visa tai prasideda nuo Domanto. Jis aktyviai dalyvauja puolime, skirsto kamuolius, randa po krepšiu įkertančius krepšininkus. Vaikinai mato, kad Domas gali perduoti kamuolį, reikia tik atsidengti – ir jie tai daro gerokai drąsiau nei iki šiol“, – pastebėjo A.Gentry.

Dvi pergales iš eilės iškovojusi „Kings“ komanda Vakarų konferencijoje užima 13 vietą, tačiau nuo 10-oje pozicijoje esančios Portlando „Trail Blazers“ ekipos „Karalius“ skiria vos viena pergalė.

Devintą nesėkmę per paskutines 11 rungtynių patyrusioje „Wizards“ ekipoje pasižymėjo 22 taškus surinkęs Kyle'as Kuzma. Po mainų iš Dalaso „Mavericks“ į „Wizards" persikėlęs latvis Kristaps Porzingis dėl traumos dar nežaidė.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 26, Harrisonas Barnesas 21, Maurice'as Harkless 17, Domantas Sabonis 16 (11 atk. kam.,7 rez. perd.), Justinas Holiday'us 12, Chimezie Metu 10;

„Wizards“: Kyle'as Kuzma 22 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Corey Kispertas 20, Thomas Bryantas ir Rui Hachimura – po 13, Kentavious Caldwell-Pope 11.