Tai buvo jau penktas „Pacers“ pralaimėjimas iš eilės ir aštuntas per paskutines 10 rungtynių. 13 vietą Rytų konferencijoje užimanti ir šansų pakovoti dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas faktiškai nebeturinti Indianos ekipa galingai pradėjo rungtynes ir per pirmas 12 minučių surinko net 47 taškus, o įpusėjus dvikovai pirmavo 74:63. Ketvirto kėlinio viduryje šeimininkai dar turėjo šešių taškų pranašumą (109:103), tačiau per likusį laiką sukrapštė vos 4 taškus, o geležinę gynybą pademonstravę svečiai iš Klivlando perėmė iniciatyvą ir iškovojo pergalę.

Antrą vietą Rytų konferencijoje užimančioje „Cavaliers“ ekipoje lemiamu metu iniciatyvos ėmėsi buvęs „Pacers“ krepšininkas C. LeVertas. Praėjusį sekmadienį iš Indianos į Klivlandą persikėlęs 27 metų krepšininkas ketvirto kėlinio pabaigoje pelnė 8 taškus ir padėjo savo naujai komandai iškovoti ketvirtą pergalę iš eilės.

„Šiandien man buvo ypatingos rungtynės, nes vos prieš savaitę ši arena buvo namai. Neslėpsiu, buvo šiek tiek keista, tačiau yra kaip yra. Visi žino, kad NBA lygoje bet kuris krepšininkas gali būti iškeistas, juo labiau – artėjant mainų laikotarpio pabaigai. Bet tai jau istorija, dabar svarbiausia, kad laimėjome rungtynes ir galime ruoštis kitai dvikovai“, – teigė 22 taškus surinkęs C. LeVertas.

„Pacers“ gretose pasižymėjo po D. Sabonio mainų iš Sakramento į Indianą persikėlęs žaidėjas Tyrese'as Haliburtonas. 21 metų krepšininkas aikštėje praleido 40 minučių, pelnė 23 taškus ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: Tyrese'as Haliburtonas (6 rez. perd.) 23, Chrisas Duart ir Oshae Brissettas – po 18, Buddy Hieldas (9 atk. kam., 8 rez. perd.) 16, Jalenas Smithas 12, Isaiah Jacksonas 11.

„Cavaliers“: Caris LeVeras (5 rez. perd.) ir Jarettas Alenas (14 atk. kam.) – po 22, Rajonas Rondo (7 atk. kam., 6 rez. perd.) 17, Cedi Osmanas ir Kevinas Love'as – po 14, Deanas Wade'as 13, Isaacas Okoro 10.

Kitose NBA rungtynėse dar vieną pralaimėjimą patyrė Orlando „Magic“ (13/44) su Ignu Brazdeikiu. Lietuvio klubas išvykoje 99:114 (12:28, 27:16, 35:33, 25:37) nusileido Jutos „Jazz“ (35/21) ekipai. 3 minutes aikštejė praleidęs I.Brazdeikis taškų nepelnė.

„Magic“: Wendellas Carteris 22 (9 atk. kam.), Cole‘as Anthony 18 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Mo Bamba 16 (8 atk. kam.), Terrence‘as Rossas 11, Franzas Wagneris ir Jalenas Suggsas (7 rez. perd.) po 9.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 24 (7 atk. kam.), Jordanas Clarksonas 18, Hassanas Whiteside‘as 15 (18 atk. kam.), Royce‘as O‘Neale‘as 14 (5 rez. perd., 4 per. kam.), Udoka Azubuike 12 (7 atk. kam.).