Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus – 82:82, bet lemiamą rungtynių atkarpą geriau sužaidė svečiai iš Naujojo Orleano.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 4 min. 41 sek. „Nuggets“ vidurio puolėjas Nikola Jokičius mėgindamas įveikti J. Valančiūno gynybą prarado kamuolį, o tiksliu metimu greitą „Pelicans“ ataką užbaigęs puolėjas Herbertas Jonesas išvedė savo komandą į priekį 99:97.

Netrukus dėjimu iš viršaus dar vieną svečių išpuolį užbaigė J. Valančiūnas, o likus žaisti kiek mažiau nei 3 min. „Pelicans“ pirmavo 103:97.

Šeimininkai bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau paskutinis žodis šiose rungtynėse priklausė H. Jonesui. 18 taškų ketvirtame kėlinyje surinkęs 23 metų krepšininkas likus žaisti 21 sek. suklaidino N. Jokičių ir tiksliu metimu iš po krepšio įtvirtino „Pelicans“ pergalę – 113:105.

Pirmą sezoną NBA lygoje žaidžiantis H. Jonesas iš viso pelnė 25 taškus. „Pelicans“ lyderis Brandonas Ingramas prie pergalės pridėjo 23 taškus ir 12 rezultatyvių perdavimų, 22 taškus ir 11 atkovotų kamuolių surinko vidurio puolėjas Jaxsonas Hayesas.

32 min. aikštėje praleidęs J. Valančiūnas pelnė 18 taškų (7/10 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Trečią nesėkmę iš eilės patyrusioje „Nuggets“ komandoje pasižymėjo vidurio puolėjas N. Jokičius. 26 metų serbas per 35 min. įmetė 25 taškus (4/7 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 8/8 baudos), atkovojo 12 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, du kartus perėmė kamuolį, po 4 kartus suklydo ir prasižengė,

„Pelicans“: Herbertas Jonesas 25, Brandonas Ingramas 23 (12 rez.perd.), Jaxsonas Hayesas 22 (11 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 18 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Nickeilas Alexanderi-Walkeris 10.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 25 (12 atk. kam., 9 rez. perd.), Monte Morrisas 19, Willas Bartonas 17, Davonas Reedas 9.

Tuo metu be Domanto Sabonio žaidusi Indianos „Pacers“ (19/35) namie 115:122 (33:40, 29:25, 28:28, 25:29) nusileido Čikagos „Bulls“ (34/19) komandai.

D. Sabonis negalėjo padėti savo komandai trečiose rungtynėse iš eilės dėl COVID-19 protokolo, o be lietuvio „Pacers“ po krepšiais nesugebėjo sutramdyti „Bulls“ vidurio puolėjo Nikolos Vučevičiaus. 31 metų krepšininkas iš Juodkalnijos pelnė 36 taškus ir atkovojo 17 kamuolių. 31 tašką pridėjo „Bulls“ atakų lyderis DeMaras DeRozanas.

Indianos ekipos nuo nesėkmės neapsaugojo ir net 42 taškus surinkęs Carisas LeVertas. Neseniai prie komandos prisijungęs Terry Tayloras pelnė 21 tašką ir atkovojo 14 kamuolių.

„Pacers“ šiose rungtynėse negalėjo padėti ne tik D. Sabonis, bet ir traumuoti aukštaūgiai Mulesas Turneris bei Goga Bitadze, taip pat nežaidė Malcolmas Brogdonas, Isaiahas Jacksonas, T.J. McConnellis ir T.J. Warrenas.