Ketverias paskutines rungtynes dėl čiurnos traumos praleidęs D. Sabonis per 44 minutes pelnė 24 taškus (9/14 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 6/9 baudų metimų), atkovojo 18 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė 2 kamuolius ir blokavo 2 varžovų metimus. Tai buvo penktasis trigubas lietuvio dublis šį sezoną – ir 18-as karjeroje.

Įpusėjus rungtynėms „Thunder“ pirmavo 54:51, o trečiame kėlinyje turėjo 15 taškų persvarą (66:51), tačiau Indianos „Pacers“ pademonstravo charakterį ir likus minutei iki ketvirto kėlinio pabaigos, po D. Sabonio metimo iš po krepšio išlygino rezultatą (100:100).

Šeimininkai pradėjo pratęsimą dviem taikliais tolimais metimais ir pirmavo 108:102, bet „Pacers“ nesubyrėjo ir likus 40 sek. po Justino Holiday'aus dvitaškio išsiveržė į priekį 111:110, o po dar dviejų tikslių „Pacers“ gynėjo baudų metimų susikrovė pergalingą persvarą – 113:110.

Paskutinėmis pratęsimo sekundėmis „Pacers“ pasirinko pražangų taktiką ir neleido varžovams atakuoti iš tolimos distancijos, tokiu būdu nutraukdama trijų nesėkmių seriją.

Indianos komandos treneris Rickas Carlisle'as po rungtynių teigė, kad tokš sprendimą priėmė sąmoningai. „NBA krepšininkai per 6,5 sekundės gali pridaryti nuostabių dalykų, tad kartais paprasčiau tiesiog nesuteikti jiems tokios galimybės. Be abejo, net ir sąmoningai prasižengus niekas negali garantuoti, kad pavyks iškovoti pergalę, nes varžovai gali specialiai nepataikyti baudų, atkovoti kamuolį puolime ir pelnyti taškus. Gerai, kad šį kartą to padaryti jiems nepavyko“, – pastebėjo „Pacers“ strategas.

„Pacers“: Domantas Sabonis 24 (18 atk. kam., 10 rez. perd.), Justinas Holiday‘us 22, Jeremy Lambas 14, Carisas LeVertas (7 atk. kam.) ir Oshae‘us Brissettas (7 atk. kam.) po 10.

„Thunder“: Luguentzas Dortas 27 (8 atk. kam.), Joshas Giddey 15 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), Dariusas Bazley 14, Shai‘us Gilgeousas-Alexanderis ir Ty‘us Jerome‘as po 10.

Tuo metu Jonas Valančiūnas dėl ligos praleido antras rungtynes iš eilės, o jo atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (18/30) namuose 105:116 (17:26, 31:24, 30:36, 27:30) nusileido Denverio „Nuggets“ (27/21) krepšininkams.

Naujojo Orleano ekipos gretose pasižymėjo J. Valančiūno vietą startinėje sudėtyje užėmęs ispanas Willy Hernangomezas. 27-erių krepšininkas per 32 minutes pelnė 18 taškų (5/12 dvit., 0/2 trit., 8/10 baud.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 3 varžovų metimus.

Visgi, W. Hermangomezas neprilygo Denverio ekipos vidurio puolėjui Nikola Jokičiui. 26 metų serbas per 30 minučių įmetė 29 taškus (8/13 dvit., 3/6 trit. 4/4 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, 2 kartus privertė varžovus suklysti ir pats 6 kartus suklydo.

„Pelicans“: Herbertas Jonesas 19, Willy Hernangomezas (16 atk. kam.) ir Nickeilas Alexanderis-Walkeris – po 18, Josh Hart 16, Devonte Grahamas 15, Jaxsonas Hayesas 13.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 29 (13 atk. kam., 10 rez. perd.), Aaronas Gordonas 20, Brynas Forbesas 14, Monte Morrisas 13 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Austinas Riversas 12, Zeke'as Nnaji 11.

Kitose NBA rungtynėse pergalę iškovojo Igno Brazdeikio atstovaujama Orlando „Magic“ (10/40) ekipa, namuose 119:103 (39:19, 28:32, 25:24, 27:28) įveikusi Detroito „Pistons“ (11/37) krepšininkus.

3 minutes aikštėje praleidęs I. Brazdeikis taškų nepelnė ir apskritai nepasižymėjo jokioje statistikos kategorijoje.

„Magic“: Franzas Wagneris 24, Terrence'as Rossas 21, Mo Bamba 18, Chuma Okeke 17, Cole'as Anthony 12.

„Pistons“: Trey Lylesas 18, Saddiqas Bey 17, Frankas Jacksonas 12, Killianas Hayesas 11, Cory Josephas ir Rodney McGruderis – po 10.