Šeimininkų gretose arti trigubo dublio liko Joelis Embiidas: 26 taškai (9/15 dvit., 8/13 baud.), 9 atkovoti kamuoliai ir 7 rezultatyvūs perdavimai. Jam sėkminai talkino Tobias Harris – 23 taškai.

„Lakers“ gretose trūko lyderio LeBrono Jameso: 37-erių krepšininkas nežaidė dėl kairiojo kelio skausmų. Abejotina, ar krepšininkas runtyniaus penktadienio runtynėse Šarlotėje.

Sezono pradžioje komandos lyderis praleido 12 iš pirmų 23-ejų rungtynių sezone dėl dešinės čiurnos skausmų bei COVID-19 testo rezultatų, vėliau žaidė 25-is susitikimus paeiliui.

Jam žaidžiant „Lakers“ pergalių ir pralaimėjimų balansas – 19:17, o be jo – 5:8.

L. Jamesas lygoje yra antras pagal pelnomus taškus – 29,1 taško per mačą, o tai daugiausiai nuo 2009/2010 metų sezono.

Po traumos ir 17-os praleistų rungtynių į rikiuotę šią savaitę grįžęs aukštaūgis Anthony Davisas per 34 min. pelnė 31 tašką (14/20 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 12 kamuolių bei 4 kartus blokavo varžovų metimus.

Pirmoje rungtynių pusėje „Lakers“ laikėsi būtent A. Daviso pastangomis: aukštaūgis vien iki pertraukos pelnė 23 taškus, o „Lakers“ atsiliko per kovinį atstumą nuo šeimininkų, kurie pirmavo 54:48.

Tačiau vienas lauke – ne karys. Jam sėdus ant atsarginių suolo atsipūsti, „Lakers“ atrodė pasimetusi be A. Daviso.

Trečio kėlinio pabaigoje komandas skyrė 22 taškai (88:66). Lemiamame ketvirtyje „76ers“ išlaikė kontrolę savo rankose ir pasiekė užtikrintą pergalę.

„Lakers“ Vakaruose žengia 9-oje vietoje, „76ers“ Rytuose užima 5-ą vietą.

„76ers“: Joel Embiid 26, Tobias Harris 23, Tyrese Maxey ir Georges Niang po 14 taškų.

„Lakers“: Anthony Davisas 31, Russellas Westbrookas 20, Malik Monik 11 taškų.