Svečiai pirmavo visas rungtynes, tiesa, joms įpusėjus „Knicks“ dar mynė ant kulnų. Tačiau trečiame kėlinyje „Pelicans“ nokautavo varžovus 35:15, o pabaigoje skirtumą tarp komandų tik padailino šeimininkų atsarginiai žaidėjai.

J. Valančiūnas buvo geriausias nugalėtojų gretose ir per 33 min. surinko 18 taškų (7/7 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 10 atšokusių kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir suklydo 3 kartus.

Tai buvo 31-as vidurio puolėjo iš Utenos dvigubas dublis šiame NBA sezone.

Lietuviui sėkmingai talkino puolėjas Brandonas Ingramas, pelnęs 15 taškų ir išdalinęs 6 rezultatyvius perdavimus.

„Knicks“ ekipoje lyderių vaidmeniu dalinosi R.J. Barrettas ir Mitchellas Robinsonas, sumetę po 17 taškų. Pastarasis dar atkovojo 15 kamuolių.

„Knicks“: R.J. Barrettas ir Mitchellas Robinsonas (15 atk. kam.) – po 17, Immanuelis Quickley 14, Quentinas Grimesas ir Alecas Burksas – po 13;

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 18 (10 atk. kam.), Joshas Hartas 17, Devonte Grahamas ir Brandonas Ingramas – po 15, Jose Alvarado 13, Herbertas Jonesas 11.

Tuo metu Indianos „Pacers“ (17/29) be čiurną praėjusiose rungtynėse susižeidusio Domanto Sabonio nuliūdino vienus NBA lyderių „Golden State Warriors“ (32/13).

Svečiuose žaidę Ricko Carlisle'o auklėtiniai po pratęsimo išplėšė pergalę 121:117 (23:30, 32:33, 28:20, 27:27, 11:7).

Rungtynių didvyriais tapo likus žaisti 6 sek. iki ketvirto kėlinio pabaigos tritaškiu pratęsimą išplėšęs Justinas Holiday ir iniciatyvos puolime visos dvikovos metu nevengęs Chrisas Duarte, kurio sąskaitoje – 27 taškai.

Šeimininkų negelbėjo net 39 lyderio Stepheno Curry taškai.

Primename, kad D. Sabonis traumą patyrė 111:104 laimėtose rungtynėse prieš Los Andželo „Lakers“, ketvirtame kėlinyje užmynęs ant kojos Russellui Westbrookui. Nors lietuvis užbaigė dvikovą aikštėje, po jos teko padaryti pauzę.

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 39 (8 rez. perd.), Kevonas Looney 13 (15 atk. kam.), Klay Thompsonas 12, Andrew Wigginsas 11;

„Pacers“: Chrisas Duarte 27, Justinas Holiday 16, Isaiah Jacksonas 15, Jeremy Lambas 14, Goga Bitadzė 13 (9 atk. kam.).

Absoliutūs NBA lyderiai Finikso „Suns“ (35/9) savo dominavimą pratęsė išvykoje 109:101 (22:26, 23:27, 29:29, 35:19) parklupdydami Dalaso „Mavericks“ (26/20).

Nugalėtojams 28 taškus pelnė Devinas Bookeris, šeimininkų gretose tradiciškai išsiskyrė tiek pat surinkęs slovėnas Luka Dončičius, pridėjęs po 8 atkovotus kamuolius, rezultatyvius perdavimus ir klaidas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)