Be pagrindinio įžaidėjo Malcolmo Brogdono rungtyniavusi „Pacers“ ekipa po dviejų kėlinių turėjo 8 taškų deficitą (38:46), o trečio kėlinio pradžioje po dviejų taiklių „Suns“ ekipos snaiperio Devino Bookerio metimų atsiliko 40:54.

Vis dėlto, D. Sabonio, Cariso Leverto ir Justino Holiday vedama „Pacers“ ekipa nepasidavė ir laimėjusi 8 min. atkarpą 36:19 išsiveržė į priekį 76:73. Vis dėlto, paskutinis žodis rungtynėse priklausė NBA lyderiams. „Suns“ trečią kėlinį užbaigė pelnydama 7 taškus be atsako, o ketvirtą pradėję spurtu 16:2 galutinai palaužė Indianos ekipą.

D. Sabonis surinko sau įprastą dvigubą dublį, bet puolime šį kartą nebuvo toks aktyvus. 25 metų lietuvis per 37 min. pelnė 14 taškų (3/7 dvit., 1/3 trit., 5/6 baud. met.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, kartą privertė suklysti varžovus bei dukart pats suklydo.

Tai buvo devintas „Pacers“ pralaimėjimas per paskutines 10 rungtynių. „Pirmoje rungtynių dalyje mes nesugebėjome organizuoti savo puolimo, bet trečias kėlinys buvo tikrai nuostabus. Mes puikiai žaidėme tiek puldami, tiek ir prie savo krepšio, sugebėjome išlyginti, ir net persverti rezultatą. Deja, tų pastangų neužteko. Ketvirtame kėlinyje „Suns“ įrodė, kad ne veltui yra geriausia NBA komanda, o mes jų žaidimui neradome priešnuodžių. Vis dėlto, nors rezultatas ir neigiamas, bet mūsų pastangos ir kova suteikia vilties“, – konstatavo Indianos ekipos strategas Rickas Carlisle'as.

„Pacers“: Justinas Holiday 25, Caris Levertas 20 (9 rez. perd.), Domantas Sabonis 14 (14 atk. kam.), Torrey Craigas 8, Chrisas Duarte 7.

„Suns“: Devinas Bookeris 35, Deandre Aytonas 27 (12 atk. kam.), Chrisas Paulas 12 (9 rez. perd.), Camerone'as Payne'as 11.

Kitas rungtynes „Pacers“ žais pirmadienį svečiuose su Los Andželo „Clippers“.