Dėl šlaunies skausmo nerungtyniavęs Morantas traumuotų „Grizzlies“ žaidėjų sąraše prisijungė prie Kyle'o Andersono, Johno Koncharo, Xaviero Tillmano, Yveso Ponso bei Covid-19 dėl viruso prevencijos protokolų rungtynes praleidusio Steveno Adamso.

Pirmame ketvirtyje 12 taškų skirtumu atsilikę svečiai antrojo pradžioje dėl stipraus kairės čiurnos patempimo neteko starto penkete rungtynes pradėjusio Dillono Brookso. Nepaisant šio nuostolio, Jareno Jacksono vedami „Grizzlies“ likusią kėlinuko dalį laimėjo rezultatu 32:12 ir į ilgąją pertrauką išsinešė 10 taškų pranašumą.

Po ilgosios pertraukos pirmuoju smuiku griežti ėmėsi kelis sudėtingus tritaškius pataikęs Memfio komandos snaiperis Desmondas Bane'as, o iniciatyvą į savo rankas tvirtai perėmę „Grizzlies“ dviženklį pranašumą išsaugojo iki pat rungtynių pabaigos.

Tenesio valstijos komandai tai buvo jau aštuntoji paeiliui iškovota pergalė. Ketvirtoje Vakarų konferencijos vietoje įsitvirtinę „Grizzlies“ pakartojo klubo rekordą – aštuonias pergales iš eilės Memfio krepšininkai pasiekė penktą kartą istorijoje bei pirmą kartą nuo 2015-ų metų.

Ilgiausią pergalių seriją Vakarų konferencijoje fiksuojantis Memfio klubas šiuo metu žengia ketvirtoje konferencijos turnyro lentelės pozicijoje. Dviženklį deficitą pergalingose rungtynėse jau dešimtą kartą šiame sezone panaikinę Grizliai pagal šį rodiklį sau lygių neturi visoje NBA lygoje.

Be traumuotų Kawhi Leonardo, Paulo George'o, Luke'o Kennardo ir Isaiah Hartensteino rungtyniavusių „Clippers“ nuo nesėkmės neišgelbėjo rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Marcusas Morrisas. 32-ejų metų krašto puolėjas į varžovų krepšį sumetė net 29 taškus (5/11 dvit., 4/6 trit., 7/7 baud.).

Los Andželo krepšininkams tai buvo jau penktasis paeiliui namuose patirtas pralaimėjimas. Pastarąją pergalę „Crypto.com“ arenoje Tyronno Lue auklėtiniai šventė dar gruodžio 14-ą dieną, rezultatu 111:95 įveikę Finikso „Suns“.

Ketvirtą ir paskutinį kartą šiame reguliariajame sezone „Grizzlies“ ir „Clippers“ susitiks vasario 9-ą dieną Memfio „FedEx Forum“ arenoje. Visas tris pirmąsias tarpusavio akistatas laimėjo Tenesio valstijos ekipa.

„Clippers“: Marcusas Morrisas 29 (8 atk.kam.), Reggie Jacksonas 18 (3/9 dvit., 2/6 trit.), Brandonas Bostonas 13 taškų.

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 26 (5/11 dvit., 2/6 trit., 10/10 baud., 8 atk.kam., 3 per.kam., 5 blk.), Desmondas Bane'as 23 (5/8 trit., 7 atk.kam., 4 rez.perd.), Brandonas Clarke'as (15 atk.kam., 3 blk.) ir Tyusas Jonesas (8/11 dvit., 0/6 trit.) po 18 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)