Čikagos ekipa rungtynėse su „Wizards“ kontroliavo situaciją, o galutinai varžovų pasipriešinimą palaužė ketvirtajame kėlinyje. Sužaidus 3 minutes komandas skyrė 11 taškų (114:103) bet tuomet „Bulls“ laimėjo penkių minučių atkarpą 16:7 ir po Ayo Dosonmu dėjimo likus 4 minutėms pirmavo 130:111.

Paskutinį kartą devynių pergalių seriją „Buliai“ turėjo 2010-2011 m. sezone. Tiesa, tada devyneriomis laimėtomis rungtynėmis „Bulls“ užbaigė NBA reguliarųjų sezoną, o šiuo metu pirmenybės dar tik artėja prie pusiaukelės, tačiau Artūro Karnišovo sukonstruota komanda demonstruoja puikią sportinę formą.

Pirmą vietą Rytų konferencijoje užimančioje Čikagos komandoje rezultatyviausias buvo Zachas LaVine'as, per 33 minutes pelnęs 27 taškus (8/12 dvit., 1/6 trit.).

Vašingtono ekipos gretose išsiskyrė Bradley Bealas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 26 taškai, 3 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 5 klaidos.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 27, Coby White'as 21, Lonzo Ballas ir Ayo Dosunmu po 18, Nikola Vučevičius 16 (14 atk. kam., 7 rez. perd.), DeMaras DeRozanas 15.

„Wizards“: Bradley Bealas 26, Kyle'as Kuzma 21 (11 atk. kam.), Spenceris Dinwiddie 18, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as ir Danielis Gaffordas – po 14.

Po dviejų nesėkmių atsitiesė Milvokio „Bucks“ (26 pergalės/15 pralaimėjimų) ekipa. Čempionų titulą ginanti Milvokio komanda šeštadienį išvykoje 121:109 (29:21, 31:28, 38:31, 23:29) pranoko Bruklino „Nets“ (24/13) krepšininkus.

Praėjusiame sezone „Bucks“ ir „Nets“ grūmėsi Rytų konferencijos pusfinalyje. Tada lemiamą pergalę Brukline vykusiose septintose serijos rungtynėse po pratęsimo iškovojusi Milvokio ekipa ne tik pateko į konferencijos finalą, bet galiausiai triumfavo ir NBA superfinale.

Šį kartą intrigos dviejų Rytų konferencijos lyderių akistatoje buvo mažiau. „Bucks“ dar pirmame kėlinyje išsiveržė į priekį, įpusėjus rungtynėms pirmavo 60:49, o trečiame kėlinyje, po Wesley Matthewso tritaškio turėjo rekordinę 23 taškų persvarą (90:67). Nors ketvirtame kėlinyje šeimininkai šiek tiek sumažino atsilikimą, bet NBA čempionai pergalės iš savo rankų nepaleido.

„Bucks“ gretose ryškiausiai žibėjo ekipos lyderis Giannis Antetokounmpo. Po vienerių praleistų rungtynių į aikštę sugrįžęs graikas per 27 minutes pelnė 31 tašką (9/12 dvit., 2/5 trit., 7/10 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir 3 sykius pažeidė taisykles.

Bruklino komandoje rezultatyviausias buvo Kevinas Durantas. „Nets“ snaiperis per 37 minutes įmetė 29 taškus (9/16 dvit., 1/3 trit., 8/8 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, 2 kartus suklydo ir 4 sykius pažeidė taisykles.

Abiejose komandose dėl koronaviruso ir traumų nebuvo svarbių krepšininkų, o Milvokio klubui padėti negalėjo ir vyriausiasis treneris Mike’as Budenholzeris. Tuo metu Bruklino ekipa turėjo verstis be praėjusiose rungtynėse Indianoje pirmą kartą šį sezoną aikštėje pasirodžiusio Kyrie Irvingo. Pastarasis krepšininkas negali žaisti namų rungtynėse žaisti, kadangi yra nepasiskiepijęs nuo koronaviruso.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 31 (7 atk. kam., 9 rez. per.), Bobby Portisas 25 (12 atk. kam.), Khrisas Middletonas 20, Jordanas Nwora 13, Wesley Matthewsas 12, Rodney Hoodas – 10.

„Nets“: Kevinas Durantas 29 (9 atk. kam., 7 rez. per.), Jamesas Hardenas 16 (9 atk. kam., 7 rez. per.), Nicas Claxtonas ir Camas Thomasas – po 14.