Svečiai pataupė kiek susižeidusį savo lyderį Stepheną Curry, nerungtyniavo ir klubo skausmus pajutęs Draymondas Greenas.

Tuo pasinaudoję Willie Greeno auklėtiniai likus žaisti pusantros minutės iki finalinės sirenos pirmavo dviženkliu skirtumu – 94:84.

„Golden State Warriors“ tuomet žaibiškai spurtavo 7:0 ir priartėjo vienu metimu panaikinamu atstumu. Vis dėlto „Pelicans“ paskutinę minutę šaltakraujiškai realizavo baudų metimus, ir pergalė iš rankų neišsprūdo.

Neklydo lemiamu metu prie baudų metimų linijos ir Jonas Valančiūnas, nors apskritai vidurio puolėjui iš Utenos rungtynės nebuvo sėkmingos. Lietuvis per 32 min. tenkinosi 8 taškais (2/4 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 4/4 baudų), 10 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyviais perdavimais, 2 blokais, taip pat pats prarado kamuolį 4 kartus.

29-erių 213 cm ūgio „centras“ šioje dvikovoje daugeliui įsiminė nebent dėl 22 cm žemesniam gynėjui Gary Paytonui pralaimėto ginčo kamuolio.

Lyderio statusą šįkart pateisino puolėjas Brandonas Ingramas, atakavęs krepšį taikliau nei pastaruoju metu būdavo įprasta. Jis surinko 32 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir išdalino 6 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 32, Joshas Hartas 14, Herbertas Jonesas 13 (5 per. kam.), Gary Clarkas 10, Jonas Valančiūnas 8;

„Golden State Warriors“: Andrew Wigginsas 21, Jonathanas Kuminga 13, Damionas Lee 12, Jordanas Poole'as 11, Mosesas Moody 10.