Šį kartą daugiau nei du kėlinius savo sąlygas diktavę „Ristūnai“ namuose 121:129 (37:32, 36:28, 28:34, 20:35) neatsilaikė prieš šiemet pirmą kartą visą savo didįjį trejetą aikštėje išstačiusį Bruklino „Nets“ (24-12) klubą.

Įstabiai susitikimą pradėję šeimininkai, tempiami D. Sabonio ir Lance'o Stephensono, po dviejų kėlinių pirmavo 73:60, o trečio ketvirčio pradžioje susikrovė ir 19 taškų persvarą – 81:62. Tačiau ir jos buvo maža: įsismaginę Kevinas Durantas, Jamesas Hardenas ir Kyrie Irvingas ne tik panaikino deficitą, bet ir nukalė saviškiams pergalę.

Tik 13-oje Rytų konferencijos vietoje esančio „Pacers“ kolektyvo nuo šešto iš eilės pralaimėjimo neišgelbėjo net monstriškas Domanto pasirodymas. Lietuvos rinktinės puolėjas surinko antrą trigubą dublį šiame sezone – 32 taškai (9/13 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 11/13 baudų), 12 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Pirmo kėlinio pabaigoje užsiautęs ir net 20 taškų iš eilės vienas pats sumetęs L. Stephensonas finišavo su 30 (8/11 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 2/2 baudos). Beje, Lance'as į sudėtį pateko tik dėl to, kad ekipa yra kamuojama koronaviruso ir traumų.

Tuo metu „Nets“ gretose darbavosi įprasti įtariamieji: Kevinas Durantas atseikėjo 39, šansą gavęs skiepytis atsisakantis Kyrie Irvingas – 22, o Jamesas Hardenas – 18 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)