Deividas Sirvydis rungtyniavo 5 minutes, į krepšį nemetė, prie pergalės prisidėjo trimis atkovotais kamuoliais.

Komandą į priekį vedė beveik be keitimo žaidęs Hamidou Diallo – per 50 min. pelnė 34 taškus (13/28 dvit., 8/9 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei perėmė penkis kamuolius.

Rezultatyviausias rungtynes šiame sezone sužaidė buvęs žalgirietis Derrickas Waltonas – per 40 min. pelnė 11 taškų (3/11 met. iš žaidimo), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir tiek pat atkovojo kamuolių.

Pratęsime po taiklaus Derricko White'o baudos metimo „Spurs“ pirmavo 116:114. „Pistons“ dar paskutinei atakai turėjo 10 sek.

Pergalę išplėšė Saddiqas Bey: likus 2 sek. tiksliai atakavo iš toli – 117:116.

Paskutinis Keldono Johnsono metimas tikslo nepasiekė.

„Pistons“ nutraukė 4-ių pralaimėjimų seriją ir pasiekė vos antrą pergalę per paskutines 20 rungtynių.

Detroito klubas išlieka blogiausia lygos komanda – vos 6 pergalės ir 28 pralaimėjimai ir paskutinė vieta Rytuose, „Spurs“ (14/21) užima 11-ą vietą Vakaruose.

„Pistons“: Hamidou Diallo 34 (14 atkov. k.), Saddiq Bey 19 (17 atkov. k.), Luka Garza 20 (14 atkov. k.), Cassius Stanley 19, Derrick Walton 11 taškų.

„Spurs“: Bryan Forbes 27, Devin Vassell 19, Derrick White 18, Jakob Poeltl ir Tre Jones po 15, Keldon Johnson 12, Jock Landale'as 8 (4 atkov. k.) taškai.