Taškas į tašką vykusiose rungtynėse šeimininkai likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes pirmavo 104:98, o prasidėjus paskutinei minutei buvo priekyje 106:103, tačiau DeMaras DeRozanas dvitaškiu priartino „Bulius“ iki minimumo, o tuomet prieš pat nuaidint finalinei sirenai pataikė ir įspūdingą pergalingą tritaškį atsispyręs nuo vienos kojos.

Šeštą kartą iš eilės laimėję čikagiečiai pavijo Rytų konferencijos lyderius Bruklino „Nets“ ir dabar su jais dalinasi 1-2 vietas.

Savo ruožtu „Ristūnai“ lenkia tik abu konferencijos autsaiderius – Orlando „Magic“ (7-29) bei Detroito „Pistons“ (5-28) – ir risnoja vos 13-i.

40 minučių ant parketo praleidęs Domantas Sabonis buvo naudingiausias savo komandoje. Jis sumetė 24 taškus (7/12 dvitaškiai, 1/2 tritaškis, 7/8 baudos), sugriebė 14 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 varžovų metimus.

27 taškus pasiūlė gerokai dažniau krepšį atakavęs Carisas LeVertas (10/17, 1/5, 4/7 baudos), 16 – Justinas Holiday'us (5/9 tritaškiai.

Nugalėtojų gretose labiausiai pasižymėjo D. Derozanas su 28-iais (8/24 metimai iš žaidimo, 11/12 baudos) ir Coby White'as su 24 taškais (6/7 tritaškiai). 17 taškų pridėjo Zachas LaVine'as, 14 – Nikola Vučevičius (16 atk. kam.).