Domantas Sabonis žaidė 37 min., fiksavo 25-ą sezone dvigubą dublį, pelnė 15 taškų (2/4 dvit., 1/5 trit., 8/14 baud.), atkovojo net 18 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius, blokavo varžovų metimą, suklydo 6 kartus, keturis kartus prasižengė, jam žaidžiant varžovai pelnė 5-iais taškais daugiau už „Pacers“ (+/- rodiklis -5).

„Hornets“ atstovaujantis Arnoldas Kulboka liko ant atsarginių suolo.

„Pacers“ nesustabdė Terry Roziero, sužaidusio rezultatyviausias sezono rungtynes – 35 taškai (8/14 dvit., 5/9 trit., 4/7 baud.).

Jam puikiai talkino arti trigubo dublio likęs LaMelo Ballas – 21 taškas (7/9 dvit., 1/4 trit., 4/5 baud.), 12 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

„Pirma rungtynių pusė sužaista išties varganai, 9 klaidos, 71-as praleistas taškas, tikrai negerai“, – po dvikovos kalbėjo „Pacers“ strategas Rickas Carlisle'as. „Dievinu, kaip jie žaidė antroje rungtynių pusėje, tačiau rungtynės trunka visas 48 minutes“, – pridūrė strategas.

Sunkiai rungtynes pradėjusi „Pacers“ ekipa po dviejų kėlinių atsiliko 57:71.

Antroje susitikimo pusėje po Kelano Martino ir Oshae Brissetto tritaškių šeimininkai priartėjo prie svečių (82:87).

Lemiamame kėlinyje „Pacers“ kelis kartus vėl buvo priartėjusi iki varžovų, tačiau „Hornets“ sugebėjo išlaikyti kelių taškų pranašumą iki pat rungtynių pabaigos.

Indianos klubas pralaimėjo 5-ą kartą per paskutines 7-erias rungtynes, kitą susitikimą „Pacers“ žais namuose prieš Čikagos „Bulls“ ekipą.

„Pacers“: Caris Levert 27 (8/23 met. iš žaidimo, 7 atkov. kam.), Domantas Sabonis 15, Mylesas Turneris ir Oshae Brissett po 14, Justin Holiday 12, Chris Duarte 11 taškų.

„Hornets“: Terry Rozier 35 (13/23 met. iš žaidimo, 7 atkov. kam.), LaMelo Ballas 21 (12 atkov. kam., 9 rez. perd.), Gordon Hayward 18, Kelly Oubre 13, Jalen McDaniels 12 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)