40 minučių aikštėje praleidęs Jonas Valančiūnas pelnė 24 taškus (11/15 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovo metimus, perėmė kamuolį, 5-is kartus suklydo ir triskart prasižengė. 29 metų vidurio puolėjo „+/-“ rodiklis buvo aukščiausias komandoje ir siekė +20.

Ketvirto kėlinio viduryje po J. Valančiūno dvitaškio ir Brandono Ingramo baudos metimų „Pelicans“ pirmavo 95:89, tačiau „Bucks“ įžaidėjas Jrue Holiday neleido šeimininkams atitrūkti ir ketvirto kėlinio pabaigoje paskutiniu tiksliu metimu rezultatą išlygino (103:103).

Jrue Holiday palaikė intrigą ir pratęsimo metu. Prasidėjus paskutinei pratęsimo minutei po jo metimo rezultatas buvo lygus 112:112. Tačiau kitoje atakoje J. Valančiūno perdavimu pasinaudojęs Herbertas Jonesas išvedė „Pelicans“ į priekį, o paskutinį tašką baudos metimais padėjo Naujojo Orleano ekipos pergalę įtvirtinęs Devonte Grahamas.

Prieš kelias dienas įspūdingu metimu iš savo aikštės pusės „Pelicans“ ekipai pergalę Oklahomoje išplėšęs 26 metų krepšininkas šiame mačė realizavo 8 iš 12 tritaškių ir surinko 26 taškus.

NBA čempionų titulą ginančios „Bucks“ ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir rezultatyviausias NBA karjeros rungtynes sužaidęs bei 40 taškų įmetęs Jrue Holiday.

Tiesa, antrą vietą Rytų konferencijoje užimanti Milvokio ekipa šiose rungtynėse vertėsi be kelių pagrindinės sudėties žaidėjų. „Bucks“ lyderis Giannis Antetokounmpo nežaidė dėl NBA Covid-19 sveikatos ir saugumo protokolo, o Khrisas Middletonas nepadėjo „Bucks“ dėl kojos traumos. Rungtynes praleido ir traumuoto vidurio puolėjo Brooko Lopezo vietą po krepšiais šį sezoną užėmęs Bobby Portis, taip pat nežaidė Thanasis Antetokounmpo ir Donte DiVincenzo.

„Bucks“: Jrue Holiday 40, Graysonas Allenas 25, Jordanas Nwora 14, Patas Connaughtonas ir DeMarcusas Cousinsas- po 9 taškus.

„Pelicans“: Devonte Grahamas 26, Jonas Valančiūnas 24, Brandonas Ingramas 22, Herbertas Jonesas 17, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 12, Joshas Hartas 11 (15 atk. kam.,8 rez. perd.).