Ilgiausios šį sezoną pergalių serijos metu solidžiai žaidžiantis Domantas Sabonis šiose rungtynėse surinko dar vieną – jau 21-ą dvigubą dviženklį. 25 metų lietuvis per 35 min. pelnė 24 taškus (8/12 dvit., 1/1 trit., 5/6 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį ir triskart prasižengė.

Atkakliose rungtynėse Indianos krepšininkams atitrūkti pavyko tik ketvirtame kėlinyje. Baigiantis trečiam kėliniui svečiai iš Dalaso surengė spurtą 13:4 ir išsiveržė į priekį 80:75.

Tačiau Caris LeVertas ir D. Sabonis užbaigė kėlinį pelnydami 7 taškus be atsako, ketvirto pradžioje aikštės šeimininkai pridėjo dar 5 taškus ir iššsivežę į priekį 87:80 pergalės iš savo rankų nebepaleido.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 26 taškus surinkęs Caris LeVertas, tuo metu „Mavericks“ gretose, kaip įprasta, pasižymėjo slovėnas Luka Dončičius. 22 metų krepšininkas pelnė 27 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Mavericks“ aukštaūgis latvis Kristaps Porzingis pridėjo 22 taškus, tačiau po krepšiais atkovojo vos 2 kamuolius.

Pirmadienį naktį „Pacers“ namų arenoje priims NBA lygoje pirmaujančią „Golden State Warriors“ ekipą.

„Pacers“: Caris LeVertas 26, Domantas Sabonis 24 (10 atk. kam.), Mylesas Turneris 17 (10 atk.kam.), Malcolmas Brogdonas 12, Oshae Brisset 9, Chris Duaerte 8.

„Mavericks“: Luka Dončičius 27 (9 rez. perd., 9 atk. kam.), Kristaps Porzingis 22, Tim Hardaway Jr. 15, Jalen Brunson 14.