Po 15 pralaimėjimų iš eilės „Rockets“, atrodo, surado pergalių kelią – skaičiuoja jau šešias pergales iš eilės.

„Pelicans“ lyderis B. Ingramas pelnė net 40 taškų. Paskutinį kartą jis tiek buvo surinkęs 2019 metų lapkričio 4 dieną, žaisdamas prieš Bruklino „Nets“.

„Tiesiog mečiau būdamas laisvas, suradau savo vietą aikštėje, o komandos draugai laiku atiduodavo kamuolį“, – kuklinosi B. Ingramas.

J. Valančiūnas per 32 min. pelnė 17 taškų (7/10 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 3/6 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo 3 metimus ir kartą suklydo.

„Galbūt nesugebėjome geriau žaisti gynyboje. Mėginome antroje dalyje vytis varžovus ir mums neblogai sekėsi. Tiesiog reikėjo daugiau metimų. Mes nedaug klydome, tačiau turėjo būti daugiau perdavimų“, – kalbėjo Naujojo Orleano komandos strategas Willie Greenas.

Jonas Valančiūnas prieš "Rockets". Statistika

Įpusėjus dvikovai aikštės šeimininkai pirmavo 8 taškais, o trečiojo kėlinio pabaigoje skirtumas buvo dviženklis – 72:61. „Pelicans“ pastangos kažką pakeisti paskutiniame kėlinyje nebuvo vaisingos.

Naujojo Orleano ekipa kitas rungtynes trečiadienį žais namie su Denverio „Nuggets“ vyrais.

Rockets“: Ericas Gordonas ir Christianas Woodas po 23, Garrisonas Mathewsas 13, Danielis Theisas 12, Jae'Seanas Tate'as 11, Alperenas Sengunas 10.

Pelicans“: Brandonas Ingramas 40, Jonas Valančiūnas 17 (10 atk.k.), Nickeilas Alexander-Walkeris ir Willy Hernangomezas (14 atk.k.) po 10.