Trečiojo kėlinuko pradžioje po sėkmingos atkarpos „Pacers“ sumažino savo atsilikimą iki vieno taško skirtumo, tačiau likusią kėlinuko dalį pralaimėję rezultatu 18:37 šeimininkai atsisveikino su viltimis kovoti dėl pergalės dar iki ketvirto ketvirčio pradžios.

Septintąją pergalę iš eilės iškovojusius čempionus į priekį Indianapolyje vedė galingu dvigubu dubliu pasižymėjęs Giannis Antetokounmpo bei 11 iš 23 savo pelnytų taškų trečiajame kėlinuke surinkęs Jrue Holiday.

Milvokio komandos gynyba visiškai sukaustė Domantą Sabonį, sužaidusį nerezultatyviausias šio sezono rungtynes. 22 minutes aikštėje praleidęs lietuvis per jas surinko 4 taškus (1/6 dvit., 0/2 trit., 2/3 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 5 rezultayvius perdavimus bei 3 klaidas.

Šeimininkų stovykloje pastebimiausias buvo gynėjas Carisas LeVertas, pasižymėjęs 23 taškais. Antrus metus Indianapolyje rungtyniaujančiam krepšininkui tai buvo rezultatyviausias pasirodymas šiame sezone.

Dvikovose su Rytų konferencijos oponentais pastaraisiais metais dominuojantys „Bucks“ varžovus iš Indianos įveikė šeštą kartą iš eilės bei 11-ą sykį per 13-a paskutiniųjų tarpusavio susitikimų.

Tris pergales per pastarąsias ketverias rungtynes iki dvikovos su Milvokio ekipa iškovoję „Pacers“ baudos aikštelėje pelnytais taškais svečių komandai nusileido net 36:62, o kovoje dėl atšokusių kamuolių neprilygo čempionams rezultatu 45:52.

„Pacers“: Carisas LeVertas 23 (5/8 dvit., 4/5 trit.), Malcolmas Brogdonas 16 (2/8 trit.), Justinas Holiday, T.J. McConnellas ir Chrisas Duarte po 10 taškų.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 26 (10/13 dvit., 6/10 baud., 13 atk. kam.), Jrue Holiday 23 (7 atk. kam., 9 rez. perd.), Bobby Portisas 15, Patas Connaughtonas ir Khrisas Middletonas po 14, George'as Hillas 13 taškų.

Artimiausias rungtynes „Pacers“ naktį iš pirmadienio į antradienį žais Mineapolyje, kur jų laukia akistata su vietos „Timberwolves“ klubu.

Titulą ginančią „Bucks“ komandą artimiausiu metu turėtų papildyti vidurio puolėjas 31 metų DeMarcusas Cousinsas. 4 kartus NBA „Visų žvaigždžių“ dalyviui siūloma vienerių metų sutartis.

D. Cousinsas 2020-2021 metų sezoną vilkėjo „Clippers“ aprangą. Per 11 metų NBA lygoje jis vidutiniškai per rungtynes pelnė 20,4 taško, atkovojo 10,6 kamuolio ir atliko 3,1 rezultatyvaus perdavimo.