Filadelfijos „76ers“ (10-10) krepšininkai namuose po dviejų pratęsimų dramos 120:121 (20:35, 21:21, 29:16, 30:28; 13:13; 7:8) nusileido Minesotos „Timberwolves“ (10-10) komandai.

Pensilvanijos valstijos atstovai galėjo laimėti per pagrindinį laiką, bet paskutinę susitikimo minutę po vieną baudą iš dviejų prametė tiek tas pats J. Embiidas, tiek Tobiasas Harrisas.

Iš viso Joelis sumetė net 42 taškus (12/23 metimai iš žaidimo, 16/21 baudos) ir sugriebė 14 kamuolių. Tiesa, lemiamas jo šūvis antro pratęsimo pabaigoje buvo blokuotas.

Nugalėtojams 35 taškus ir 8 rezultatyvius perdavimus surinko D'Angelo Russellas (6/10 tritaškiai), 28 taškus pridėjo Karlas-Anthony Townsas (10 atk. kam.).

Pergale negalėjo džiaugtis ir į duobę kritęs Dalaso „Mavericks“ (10-8) klubas, kuris savo aikštėje 114:120 (36:41, 33:20, 24:30, 21:29) suklupo prieš Vašingtono „Wizards“ (13-7).

Nors teksasiečiai ketvirto kėlinio pradžioje dar pirmavo 97:91, galiausiai jie neatsilaikė ir patyrė ketvirtą nesėkmę per pastaruosius penkis mačus.

„Mavs“ gretose žibėjęs Luka Dončičius pelnė 33 taškus (10/14 dvitaškiai, 3/9 tritaškiai, 4/7 baudos) ir išdalino 10 rezultatyvių perdavimų.

„Wizards“ į priekį vedė Bradley Bealas su 26 ir Kyle'as Kuzma su 22 taškais.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)