Džiazmenai išliejo visą tulžį, susikaupusią po itin apmaudaus pralaimėjimo prieš dieną. Tuomet „Pelikanai“ Solt Leik Sityje triumfavo 98:97 po Devonte Grahamo tritaškio aidint sirenai.

Šį kartą nebuvo nieko panašaus: šeimininkai dominavo nuo pirmų minučių ir jau antrame kėlinyje traiškė varžovus – 62:33. Skirtumas tarp ekipų galiausiai pasiekė ir 40 taškų (112:72), tad paskutiniame ketvirtyje aikštėje lakstė praktiškai vien atsarginiai žaidėjai.

Antrą mačą iš eilės be taiklaus tritaškio likęs Jonas Valančiūnas per 22 minutes surinko 12 taškų (6/7 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai), sugriebė 12 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

JV iki simbolinės 6000 atkovotų kamuolių žymos betrūksta vieno nusiimto sviedinio.

15 taškų pasiūlė nuo suolo pakilęs Jaxsonas Hayesas, 11 – Brandonas Ingramas.

Beje, pro šalį skriejo visi 20 pirmų „Pelikanų“ tolimų bandymų.

Saldų revanšą „Jazz“ klubui garantavo 21 tašką sumetęs Donovanas Mitchellas ir po 20 taškų pridėję Mike'as Conley bei Jordanas Clarksonas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)