Toronto „Raptors“ šeimininkams rimčiau priešinosi tik pirmoje rungtynių dalyje. Po pirmo kėlinio svečiai pirmavo 35:31, antro kėlinio viduryje rezultatas dar buvo lygus (51:51), tačiau kėlinį sėkmingiau užbaigė „Pacers“ krepšininkai ir įpusėjus rungtynėms šeimininkai pirmavo 66:57.

Antroje rungtynių dalyje „Pacers“ nuosekliai didino savo pranašumą, o ketvirto kėlinio viduryje po taiklaus tolimo D. Sabonio metimo pirmavo 105:88 ir šios persvaros nebeiššvaistė.

Trečią kartą per paskutines ketverias rungtynes laimėjusios „Pacers“ gretose galingai žaidė po abiem krepšiais karaliavęs D. Sabonis. Iš viso lietuvis aikštelėje praleido 36 minutes, pelnė 23 taškus (7/12 dvit., 1/3 trit., 6/7 baud.), atkovojo 18 kamuolių (7-is puolime), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo bei 3 kartus prasižengė.

Lietuvos krepšininkui sėkmingai talkino 19 taškų pelnęs Caris LeVertas, o iš viso dviženklį taškų kraitį šiose rungtynėse surinko net 7 „Pacers“ krepšininkai.

„Pacers“: Domantas Sabonis 23 (18 atk. kam.), Caris LeVertas 19, Mylesas Turneris 17 (10 atk.kam.), Kelanas Martinas 15, Chrisas Duarte 12, Malcolmas Brogdonas (12 rez.perd.) ir T.J.McConnelis (7 rez. perd.) – po 11.

„Raptors“: Fredas VanVleetas 26, Pascalis Siakamas (12 atk.kam.) ir Scottie Barnesas – po 17, Gary Trentas Jr. – 13.

„Pacers“ sekmadienį laukia akistata su NBA čempionų titulą ginančia Milvokio „Bucks“ ekipa.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Tuo metu Naujojo Orleano „Pelicans“ pergalę prieš „Jazz“ lėmė taiklus Devontės Grahamo tritaškis likus 1,9 sek. iki ketvirto kėlinio pabaigos.

Pirmoje rungtynių dalyje sąlygas diktavo „Jazz“ krepšininkai, vienu metu turėję 11 taškų pranašumą, tačiau „Pelikanai“ nenuleido rankų ir ketvirtame kėlinyje likus žaisti 4 min. 45 sek. išsiveržė į priekį 91:85. Vis dėlto, netrukus savo spurtu atsakė šeimininkai ir likus žaisti 35 sek. po Rudy Goberto baudos metimo „Jazz“ pirmavo 97:94.

Bet paskutinis žodis priklausė svečiams iš Naujojo Orleano. Brandonas Ingramas pataikė du baudų metimus, „Pelicans“ apsigynė nuo paskutinės šeimininkų atakos ir D. Grahamas tiksint paskutinėms sekundėms švystelėjo pergalingą tritaškį.

J. Valančiūnas nugalėtojų gretose žaidė 29 minutes, pelnė 11 taškų (5/7 dvit., 0/3 trit., 1/3 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą blokavo varžovo metimą, du kartus suklydo bei keturis kartus prasižengė.

Lietuvio oponentas „Jazz“ vidurio puolėjas R. Gobertas per 37 minutes pelnė 9 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 21 (8 atk.kam., 5 rez.perd.), Nickeil-Alexander Walker 15, Willy Hernangomezas 13, Jonas Valančiūnas 11 (10 atk. kam.), Kira Lewis Jr. 10, Devonte Grahamas 9.

„Jazz“: Bojanas Bogdanovičius 23, Donovanas Mitchellas 16, Mike'as Conley ir Joe Inglesas – po 12.

„Pelicans“ su „Jazz“ dar kartą susitiks ir šeštadienį.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)